25травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Рятувальникам Кіровоградщини передали генератори та іншу техніку (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

Рятувальникам Кіровоградщини передали генератори та іншу техніку (ФОТО)

DSC 8255

Днями до Кропивницького прибуло кілька гуманітарних вантажів з різних країн, серед яких Польща, Франція, Литва, Швеція, Бельгія, Німеччина, Фінляндія, Швейцарія та Нідерланди.

Допомога надійшла від урядових та приватних організацій країн Європейського Союзу.

DSC 8313

Серед отриманого майна чимало техніки та спеціального одягу. Зокрема понад два десятки генераторів різної потужності, мотопомпи, насоси, акумулятори у спеціальних ящиках для їх зберігання, LED-лампи та сонячні панелі.

Також отримали кілька десятків захисних шоломів та різноманітний спеціальний одяг: робочі куртки, штани, сорочки, светри, ремені й рукавиці. Приєдналися до західних партнерів й вітчизняні благодійники, передавши 70 балаклав від Благодійного фонду "Інтелігентна організація".

До гуманітарного вантажу увійшли й ковдри різного розміру, більшу частину з яких передано Українським представництвом Дитячого фонду ООН UNICEF. А ще отримали 700 мішків, які можна буде використовувати для зберігання речового майна.

Уся гуманітарна допомога буде розподілена між підрозділами гарнізону відповідно до їхніх потреб та допоможе рятувальникам під час виконання поставлених завдань.

Вкотре дякуємо за підтримку Служби порятунку та внесок у справу захисту українців у непрості часи.

ГУ ДСНС України у Кіровоградській області