25травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У Кропивницькому буде охайніше: старі контейнери замінюють новими (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

У Кропивницькому буде охайніше: старі контейнери замінюють новими (ФОТО)

435416476 408434771824547 5968126868288208120 n

У Кропивницькому компанія «Екостайл», що займається вивезенням відходів, продовжує замінювати старі контейнери на нові.

Уже 206 з 257 майданчиків багатоповерхівок міста – з новими контейнерами.

І хоч програма заміни контейнерів є важливим кроком у покращенні якості збору відходів та загального вигляду міста, чимало мешканців міста незадоволені станом самих контейнерних майданчиків.

«У 2023 році «Екостайл» придбав 554 контейнери для ТПВ об'ємом 1,1 м3, у 2024 році – 204. До кінця року планується закупити ще 400 штук. Проте, незважаючи на це, до контакт-сервісу «Екостайлу» надходить чимало звернень від містян стосовно незадовільного стану самих контейнерних майданчиків. Більшість з них не мають необхідних огороджувальних конструкцій та асфальтобетонного покриття. Це спричиняє забруднення як контейнерів, так і прилеглих територій, а також ускладнює процес вивезення відходів. Окрім того, частина майданчиків, як і контейнерів (включаючи нові), нерідко страждає від рук вандалів», – розповіли в «Екостайлі».

Варто зазначити, що всі контейнерні майданчики знаходяться на балансі міста, тому витрати на їх облаштування не були закладені у вартість послуг на вивезення відходів.

«Ми продовжуємо встановлювати нові контейнери, створюючи приємнішу та охайнішу атмосферу в місті. Проте, навіть при повній заміні контейнерів, проблема облаштування самих контейнерних майданчиків залишається актуальною. Тому у даному випадку лише спільні зусилля міської влади, «Екостайлу» та мешканців Кропивницького дозволять зробити наше місто ще чистішим та комфортнішим», – підсумовують у компанії, що займається вивезенням відходів у Кропивницькому.

Довідково: стовідсоткова заміна контейнерів на нові – одна з глобальних цілей «Екостайлу» на 2024 рік. Починаючи з 2020 року компанія систематично закуповує нові контейнери для ТПВ, інвестувавши у це понад п’ять мільйонів гривень. За інформацією «Екостайлу, у місті є близько півтора десятка майданчиків, де замінювати контейнери поки не планують, оскільки там часто здійснюються акти вандалізму, зокрема, підпали контейнерів.