23липня2024

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У Кропивницькому відбулася прем’єра фільму про українських спецпризначенців (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

У Кропивницькому відбулася прем’єра фільму про українських спецпризначенців (ФОТО)

440479307 845688627601110 346913214889530136 n

В одному з кінотеатрів Кропивницького стартував прем’єрний показ фільму "Вовк. Страху нема".

Першими глядачами фільму про військових Сил Спеціальних операцій, серед яких – бійці із 3-ого окремого полку Спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго – стали освітяни: працівники дошкільних та загальноосвітніх закладів міста, батьки учнів, які постійно підтримують і допомагають захисникам, повідомили в пресслужбі міської ради.

"Стрічка кіномисткинь Тетяни Кулаковської та Анни Мартиненко стала своєрідною посвятою, вдячністю й любов’ю до професії Захисника України, до професії розвідника Сил Спеціальних операцій. Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять тих воїнів, які вже не повернуться із бойових завдань", – йдеться в повідомленні.

Не випадково на перегляд фільму запросили саме освітян і батьків, зазначили представники 3-ого полку, адже таким чином їм висловили подяку за невтомне волонтерство і підтримку. Свою вдячність педагогічним колективам закладів освіти воїни зафіксували плакетками, які й вручили керівникам закладів перед початком фільму.

"У кожній родині, у багатьох із нас є воїни-захисники, які боронили нашу землю і в минулому сторіччі і боронять зараз від жорстокого ворога окупанта. Ми вже нація династій захисників України. Героями стрічки і є представники таких династій, воїни, яким ми завдячуємо сьогодні можливістю навчатися і працювати, гартувати тут, у тилу, нашу перемогу", – зауважила начальниця управління освіти Кропивницької міської ради Лариса Костенко і подякувала захисникам-спецпризначенцям за їхню мужність і відвагу.

Фільм “Вовк. Страху нема” варто подивитися не лише дорослим, а й старшокласникам. Адже усі відомі кіногерої – супершпигуни і рятівники світу – тьмяніють поряд із нашими справжніми спецпризначенцями. Відвага, сміливість, безстрашність розвідників межує з людськими надможливостями.

Різні емоції переповнюють протягом перегляду фільму: захоплення змінює смуток, щемкі моменти радості і гордості за наших воїнів, наш народ і Україну. Надію вселяють слова, що у нинішній війні іншого шляху, крім перемоги, у нас немає. 

Після фільму глядачі оплесками подякували мужнім розвідникам, воїнам Сил Спеціальних операцій і ще довго обмінювалися враженнями від стрічки.

"Ми вдячні нашим захисникам за те, що боронять нашу державу від ворога. Вони захищають нас, а ми допомагаємо їм. Постійно тримаємо волонтерський зв’язок із 3-ім полком спецпризначення імені Святослава Хороброго, допомагаємо постійно всім необхідним. Для них ця підтримка дуже важлива, адже воїни розуміють, заради чого ризикують життям", –зазначила  директорка Кропивницького дошкільного навчального закладу № 48 Каріна Почка. 

І додала, головне, щоб усі наші захисники повернулися додому живими і здоровими, а Україна вистояла і перемогла у цій війні.