25травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Абітурієнти Кіровоградщини для складання національного мультипредметного тестування віддали перевагу англійській мові

СУСПІЛЬСТВО

Абітурієнти Кіровоградщини для складання національного мультипредметного тестування віддали перевагу англійській мові

663e21c08d270059600270

Серед усіх навчальних предметів, які обрали абітурієнти Кіровоградщини для складання національного мультипредметного тестування (НМТ), англійська мова має найбільшу популярність.

Її обрали понад 2000 майбутніх студентів, повідомив під час брифінгу директор Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти Анатолій Анісімов.

На другому місці по популярності – біологія (1700 осіб), на третьому – географія (1300 осіб), на четвертому – українська література (1100 осіб).

"Зрозуміло, що розподіл дітей між тимчасовими екзаменаційними центрами відбуватиметься в залежності від того, який четвертий предмет вони обрали. Тобто англійська мова буде у кожному такому пункті, а от що стосується, наприклад, хімії чи фізики, то не виключено, що абітурієнтам потрібно буде доїжджати до пункту тестування", – зазначив Анатолій Анісімов.

Посадовець також розповів, як проводитеметься НМТ, як відбуватиметься оцінювання, чи можна оскаржити результати оцінювання тощо.

Деталі – у відео за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=MCdalYfzzhU