СУСПІЛЬСТВО
Потреби ветеранів та реалізацію ветеранської політики громад вивчали у Новоукраїнському районі (ФОТО)
- Останнє оновлення: 08 листопада 2024
Представники кропивницького Центру допомоги врятованим зустрілися з керівництвом Глодоської, Смолінської, Добровеличківської, Злинської, Мар’янівської та Піщанобрідської громад.
Обговорили реалізацію ветеранської політики на територіях. Розглянули поточні потреби ветеранів. Говорили про можливості для їхнього професійного розвитку, соціальної адаптації. Йшлося про забезпечення доступу до медичних/соціальних послуг. Приділили увагу наданню матеріальної допомоги на місцевому рівні.
Психологиня Центру Інна Канівець провела тренінг для представників громад, працівників ветеранських хабів, сімейних лікарів. Навчала методам підтримки ветеранів, їхніх родин, родин загиблих, зниклих безвісти та тих, хто перебуває в полоні. Ознайомила присутніх із базовими поняттями та ключовими моментами стосовно реагування на СНПК. Говорила про виклики в роботі з постраждалими від СНПК. Учасники отримали важливі знання про те, як взаємодіяти із постраждалими.
"Такі зустрічі є необхідними для кращої взаємодії між партнерами – співпраця та перенаправлення забезпечать подальшу всебічну підтримку постраждалих", – вважають організатори заходу.
До роботи у виїзному засіданні Координаційного центру підтримки цивільного населення у Новоукраїнському районі долучилися координатор Центру Олександр Кришко, керівництво ОВА та її структурних підрозділів, представники Координаційного центру підтримки цивільного населення.
Довідково: Центр допомоги врятованим у Кропивницькому створено за ініціативи Офісу Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, сприяння Урядової Уповноваженої з питань гендерної політики, у партнерстві з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні, завдяки фінансовій підтримці урядів Австрії, Бельгії, Іспанії, Швеції у співпраці з Кіровоградською обласною військовою адміністрацією, Кропивницькою міською радою та ГО «Інноваційні соціальні рішення».