СУСПІЛЬСТВО
Нові артефакти російсько-української війни поповнили фонди кропивницького краєзнавчого музею (ФОТО)
- Останнє оновлення: 20 червня 2025
Зібрання музею поповнилося цінними предметами: шевроном батальйону безпілотних систем 57-ї окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка та майже неушкодженим ворожим FPV-дроном.
Безпілотник бійцями батальйону затрофеїли цьогоріч у травні під Вовчанськом на Харківщині, повідомили в краєзнвчому музеї.
"Предмети до фондів музею передав старший бойовий медик ББпС 57-ї ОМПБр Олександр Кравчук-Случ. Варто зазначити, що це вже не перша передача цінних воєнних речей паном Олександром: раніше він неодноразово передавав до музейних фондів предмети, які мають історичне значення та свідчать про перебіг сучасної війни", – зазначили музейники.
Рідкісні воєнні артефакти вже стали частиною історії та поповнять зібрання майбутнього Музею російсько-української війни.