17листопада2025

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Бодікамери вже зафіксували низку правопорушень, – Кіровоградський ТЦК та СП

СУСПІЛЬСТВО

Бодікамери вже зафіксували низку правопорушень, – Кіровоградський ТЦК та СП

photo 5314620239360685162 w scaled 1

З 1 вересня військовослужбовці ТЦК та СП під час оповіщення громадян застосовують спеціальні засоби відеофіксації.

Це є важливим кроком до підвищення відкритості та законності мобілізаційних заходів, повідомили в Кіровоградському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.

"Використання бодікамер потрібне обом сторонам процесу: як військовослужбовцям, так і цивільним. Протягом  двох тижнів камери вже зафіксували низку правопорушень, матеріали передані до правоохоронних органів. Відтепер процес оповіщення громадян у рамках мобілізації перебуває під повною відеофіксацією, і всі порушники обов’язково будуть притягнуті до відповідальності", – йдеться в повідомленні.

Усі заходи здійснюють у межах чинного законодавства України.

У ТЦК та СП закликають громадян сумлінно його дотримуватися та сприяти належній реалізації мобілізаційного процесу.

Використання бодікамер територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки робить мобілізаційний процес більш прозорим.

Читайте також: На Кіровоградщині перекрили новий канал ухилення від мобілізації