21вересня2019

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Громадська активістка Надія Паливода співпрацюватиме на громаду разом із комунальниками

СУСПІЛЬСТВО

Громадська активістка Надія Паливода співпрацюватиме на громаду разом із комунальниками

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович зустрівся з місцевою активісткою, очільницею ГО «Озеленення Кропивницький» Надією Паливодою.

Тема для обговорення – обрізка дерев біля пологового будинку №1. Там триває реконструкція, яка передбачає видалення 18 старих дерев. Згідно з проектом будівельники розпочали заміну старої огорожі на нову. Аби це виконати, їм необхідно викорчувати дерева, адже фундамент під огорожу має бути заглиблений у землю.

Проти такої організації обрізки дерев виступила саме Надія Паливода. Тож, Андрій Райкович домовився із активісткою про зустріч, аби пояснити, навіщо проводяться такі роботи.

"Великі дерева вже почали підривати асфальт, то ми повинні їх прибрати, і зробити там гарне покриття. До того ж, акації виросли вже в тридцять метрів, тож робити їм гарне кронування, ми вже не маємо можливості, – зазначив Андрій Райкович – але хочу Вас, Надю, одразу заспокоїти! Ми за кожне спиляне дерево висадимо два нових. Буде понад 30 дерев. Це будуть 5 – 7 річні липи, ми їх вже замовили в Голованівському лісництві".

Принагідно Андрій Райкович доручив своєму заступнику Олександру Мосіну включити Надію Паливоду в комісію з обстеження зелених насаджень в обласному центрі, аби вона постійно мала зв’язок із владою, та мала можливість контролювати все, що робиться із деревами в місті.

Надія Паливода на пропозицію пристала, запевнила, що охоче співпрацюватиме на громаду разом із комунальниками.