24лютого2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Кіровоградщина: «Велта» патентує новий метод отримання металічного титану

ЕКОНОМІКА

Кіровоградщина: «Велта» патентує новий метод отримання металічного титану

Компанiя «Велта» подала заявку до Бюро патентів та торгових марок США на патентування нового методу отримання металічного титану.

20 02 46

Це перший з ряду винаходів науково-дослідницького центру Velta RD Titan, які цього року готуються до розгляду в патентних бюро США та України, інформують на сайті компанії.

«Розпочинаючи видобувний бізнес, нашою метою було побудувати вертикально інтегровану високотехнологічну групу. Ми йдемо до переробки сировини, але обираємо шлях нових технологій. Якщо говорити про візію, то «Велта» прагне створити новий ринок доступного титану», – прокоментував президент компанії Андрій Бродський.

З 2017 року науково-дослідницький центр Velta RD Titan працює над вивченням нових підходів отримання титанових матеріалів. Особливу орієнтацією в даних дослідженнях науковці зробили на металічному титані. Ключова відміннісь методу, який патентується, від давно існуючих – у максимально зниженій енергоємності та кількості операцій в процесі отримання титану.

Довідка. В процесі побудови холдингової структури, до складу VELTA HOLDING US Inc. увійде ТОВ ВКФ «Велта». Ця компанія володіє Бирзулівським гірничо-збагачувальним комплексом, що функціонує 9 років. «Велта» займає 2 % світового ринку титанової сировини та планує розширити власні активи за рахунок будівництва Лікарівського ГЗК. Також у структуру увійде науково-дослідницькій центр Velta RD Titan.

Читайте також:

Голова ОДА: «Велта» для Кіровоградщини – один із найпотужніших інвесторів (ФОТО)

«Велта» святкує видобуток мільйона тонн титанової сировини на Кіровоградщині

Видобуту на Кіровоградщині титанову руду вартістю 100 мільйонів доларів відвантажать до США