09липня2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Держпродспоживслужба виявила в роботі торговельного закладу на Кіровоградщині значні порушення

ЕКОНОМІКА

Держпродспоживслужба виявила в роботі торговельного закладу на Кіровоградщині значні порушення

Під час здійснення заходу державного нагляду (контролю) в торговельному закладі міста Гайворон фахівці Держпродспоживслужби Кіровоградщини встановили, що фізичною особою-підприємцем при здійсненні обігу харчової продукції не дотримано вимог законодавства у сфері безпечності харчових продуктів.

20 03 255 

В перевіреному торговельному закладі не підтримується чистота, внаслідок чого харчові продукти не захищені від забруднення на всіх стадіях обігу. Вимоги до реалізації хліба та хлібобулочних виробів у магазині не витримуються. Окрім того, не здійснюється контроль за дотриманням необхідних температурних режимів при реалізації продукції в торговому залі, що може призвести до розмноження патогенних мікроорганізмів та формування токсинів у продуктах харчування тощо. Також відсутні підтвердження того, що персонал магазину періодично проходить навчання щодо гігієнічних вимог до виробництва та обігу харчових продуктів.

З огляду на те, що виявлені порушення можуть становити загрозу для здоров’я та життя громадян, та керуючись ст. 11, 67 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області вирішило призупинити роботу торговельного закладу терміном на 10 днів для усунення виявлених порушень.

Ситуація залишається на контролі Держпродспоживслужби Кіровоградщини.

http://kr.consumer.gov.ua

Читайте також: