ЕКОНОМІКА
У спальному мікрорайоні Кропивницького з’явиться нова торговельна споруда
- Останнє оновлення: 25 травня 2020
Мешканці спального мікрорайону Кропивницького протягом минулих вихідних із занепокоєнням спостерігали за земляними роботами по вулиці Пацаєва, напроти льодового катка «Слайз».

Колишня зупинка громадського транспорту, на їхню думку, незабаром може поповнитися новою спорудою.
Аби з’ясувати що саме там відбувається і на яке сусідство розраховувати мешканцям сусідніх будівель, журналістка ЗПУ звернулася за роз’ясненням до керівника спеціалізованої інспекції міської ради Андрія Максюти.
«Дані роботи по вулиці Пацаєва є законними. Спецінспекція надала дозвіл на проведення земляних робіт, пов'язаних із прокладанням водопроводу та водовідведення на основі заяви суб'єкта, поданої через ЦНАП у відповідності до чинного законодавства. До заяви суб'єкт додав гарантійні листи про відновлення тимчасово пошкоджених елементів благоустрою та проєкт і технічні умови, видані водоканалом. У подальшому там буде магазин. Є відповідні дозвільні документи: договір оренди земельної ділянки та повідомлення про початок будівельних робіт»,– поінформував посадовець.

Читайте також:
- Несанкціоновані земляні роботи у Кропивницькому призвели до знеструмлення військової частини
- Кропивницький скандальний власник МАФів готує до відкриття чергову торгову точку
