03червня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Кропивницький скандальний власник МАФів готує до відкриття чергову торгову точку (ФОТО)

ЕКОНОМІКА

Кропивницький скандальний власник МАФів готує до відкриття чергову торгову точку (ФОТО)

Депутат міської ради Кропивницького Віталій Бєлов нерідко потрапляє у фокус уваги спецінспекції обласного центру та  журналістів.

98291295 2531859940400652 2284022200233099264 n

Днями порцію чергового одкровення про бізнес Віталія Бєлова із сумнівним юридичним супроводом опублікував керівник спецінспекції міста Андрій Максюта.

Посадовець виставив на власній сторінці у фейсбуці серію тематичних фото із поясненням до них.

"Поки мережі не перенесені – цей об'єкт сміливо можна називати по народному: "Наливайка на каналізації". Чому? Тому, що він збудований на каналізаційному колекторі Д-500мм. Це офіційно підтвердив водоканал.

І в той час, коли цей об'єкт будувався на трубі, той суб'єкт, хто його там будував, проводив пікети, розбризкував сльозогінний газ, блокував техніку та людей, які планували виконувати законні роботи на вулиці Космонавта Попова, 9 корпус 2... роботи по переносу труби! Законні – тому, що мали всі юридичні підстави, проекти, дозволи, погодження.

Суб'єкта того прізвище Белов. ПП "ЛАЙНБУД-КІР" (код 33213062) – це його фірма (він має в ній 55 % в уставному капіталі). Він депутат міськради. Його округ на Попова", – йдеться в пості.

98061291 2531860023733977 2922115853493207040 n

Керівник спецінпекції стверджує, що "суб'єкт Белов, сам порушуючи на Полтавській, водночас на Попова "боровся" . Головну причину такої поведінки Максюта вбачає в тому, "щоб в радіусі сто метрів від його (Бєлова. – Авт. ) павільйонів (там у нього також павільйони, збудовані з самого початку на теплових трубах!) на Попова не було нових торгових площ – оренда ж тоді падає, як виростає конкуренція".

При цьому Максюта цікавться, чому, мовляв, мовчить депутат, чий округ на Полтавській?  

І додає, що "водоканал не погоджував будівництво на трубах – їх умовою є винос водопроводу і каналізації за межі земельної ділянки".

         Читайте також: У Кропивницькому спецінспекція встановлює походження незаконних МАФів, до появи яких причетний депутат Бєлов 

Депутат міської ради Віталій Бєлов захищає інтереси кропивничан чи власні

Кропивницький: нарешті депутату Віталію Бєлову вручили адмінпротокол

В обласному центрі оштрафували депутата-підприємця, який порушує правила забудови міста 

Очільник депутатського корпусу Кропивницького – про зняття мораторію на встановлення МАФів та інвестиції ...

Віталій Бєлов: Залиште мою приватну власність

Кропивницький серіал: як Максюта наздоганяв Бєлова, щоб вручити адмінпротокол (

Спецінспекція Кропивницького зробить другу спробу притягнути до відповідальності місцевого обранця 

Небезпечно для життя: у Кропивницькому діти граються поруч із величезними ямами 

У Кропивницькому в боротьбі за кожний квадратний сантиметр торгівельної площі місто перетворюється на філіал «Сьомого кілометра»