21жовтня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Несплата 14 мільйонів гривень податків: на Кіровоградщині керівник держпідприємства постане перед судом

ЕКОНОМІКА

Несплата 14 мільйонів гривень податків: на Кіровоградщині керівник держпідприємства постане перед судом

20 10 54 

Кіровоградська обласна прокуратура затвердила обвинувальний акт щодо керівника одного з державних підприємств області, який умисно ухилився від сплати податків на загальну суму понад 14 мільйонів гривень.

Про це повідомляють в пресслужбі відомства.

Досудове розслідування встановило, що директор підприємства, користуючись впродовж 2017-2019 років для здійснення господарської діяльності земельними ділянками площею понад 4,9 тисяч га, не подавав до контролюючого органу податкових декларацій з плати за землю. Як наслідок, підприємство не сплатило даного податку до бюджету в сумі 14 мільйонів гривень, що підтверджується зібраними матеріалами по справі та висновком судово-економічної експертизи.

Керівнику державного підприємства інкримінується вчинення кримінального правопорушення, передбачено ч.3 ст.212 (ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів в особливо великому розмірі) Кримінального кодексу України.

Наразі досудове розслідування справи завершено. Обвинувальний акт спрямовано на розгляд суду.

Читайте також:

На Кіровоградщині повернуть у державну власність майже 300 гектарів водного фонду

Кіровоградщина: суд зобов'язав поліцію внести до ЄРДР повідомлення про погрозу керівника району