25травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Керівник ОКВП «Дніпро-Кіровоград» прозвітував про роботу підприємства

ЕКОНОМІКА

Керівник ОКВП «Дніпро-Кіровоград» прозвітував про роботу підприємства

DSC 2826

Відбулося засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва та використання природних ресурсів обласної ради.

У ході роботи обговорили звіт генерального директора ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Романа Ілика про фінансово-господарську діяльність підприємства та встановлені НКРЕКП тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення. Депутати погодили рішення про те, що підприємство здійснює свою діяльність відповідно до чинного законодавства України та рекомендували голові Кіровоградської обласної ради затвердити Статут підприємства у новій редакції.

Постійна комісія звернулася до Кіровоградської обласної державної адміністрації з пропозицією передбачити в обласному бюджеті кошти на розроблення спеціалізованою науково-дослідною організацією нормативів споживання води для споживачів ОКВП «Дніпро-Кіровоград» у населених пунктах Кіровоградської області. Підставою для прийняття такої рекомендації стали вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року № 1107.

Читайте також:  Голові обласної ради передали вимогу про звільнення керівника ”Дніпро-Кіровоград”

Чому кропивницькі депутати наполягають на скликанні позачергової сесії міськради