17квітня2021

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Недостатній контроль за строками виконання робіт: як проходить реконструкція очисних споруд міста Кропивницького

ЕКОНОМІКА

Недостатній контроль за строками виконання робіт: як проходить реконструкція очисних споруд міста Кропивницького

DSC 0182

Голова обласної ради Сергій Шульга проінспектував хід робіт із реконструкції очисних споруд міста Кропивницького, які тривають з 2018 року.

Уже виконано будівельно-монтажні роботи по улаштуванню дефосфотатора, первинного та двох вторинних відстійників, збудовано будівлю нової насосної станції. На реконструкцію об’єкта передбачено витратити 220 мільйонів гривень. Як з'ясувалося, на сьогодні освоєно лише 54 мільйони гривень.

Спілкуючись із представниками замовника реконструкції та підрядної організації, Сергій Шульга наголосив, що роботи необхідно завершити до вересня 2021 року. Вказано на недоліки в роботі керівнику ОКВП «Дніпро-Кіровоград», а саме: недостатній контроль за строками виконання робіт та поставки обладнання, відсутність претензійної діяльності та пропускного режиму на об’єкті критичної інфраструктури.

Водночас Шульга дав доручення представникам замовника щомісячно подавати звітність про хід виконання реконструкції.

DSC 0138

Голова обласної ради узяв під особистий контроль й інший об’єкт, який реалізують на території очисних споруд – будівництво цеху механічного зневоднення осаду стічних вод. Після введення його в експлуатацію будуть рекультивовані майданчики площею 40 гектарів у селі Первозванівці Кропивницького району. На цей проект уже залучено 46,6 мільйонів гривень. У 2020 році фінансування будівництва не відбувалося. Сергій Шульга зазначив, що фінансування відновлено, а тому завершити будівництво об’єкта потрібно до 1 серпня 2021 року.

Читайте також: