25лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Переміщені з зон бойових дій підприємства вже працюють у Кропивницькому

ЕКОНОМІКА

Переміщені з зон бойових дій підприємства вже працюють у Кропивницькому

277817647 354452863391358 4611894541214470841 n

У Кропивницькому вже почали працювати підприємства, які перемістили свої виробничі потужності із міст, де тривають бойові дії.

Їх релокації на промислові майданчики обласного центру сприяла Кропивницька міська рада. Загалом, станом на 6 квітня, у Кропивницькому також відновили роботу дві третини місцевих підприємств, повідомив заступник міського голови Олександр Мосін.

"Жодного дня у Кропивницькому не призупиняли роботу підприємства харчової промисловості, які виробляють хліб і хлібобулочні вироби, м'ясопродукти, ковбасні вироби. Бізнес працює практично весь, магазини продовольчої групи – стовідсотково, заклади торгівлі непродовольчої групи відновили роботу на 75 відсотків", – зазначив Олександр Мосін.

За словами посадовця, сьогодні Кропивницька міська рада працює за декількома важливими напрямками: відновленням виробничої діяльності підприємств, забезпеченням продовольчої безпеки і постачанням товарів у торговельну мережу, бронюванням спеціалістів для забезпечення безперебійної роботи підприємств та сприяння в працевлаштуванні працівників, які прибули до міста з інших територій України.

Ще одним важливим напрямком роботи міської влади є сприяння релокації підприємств із зони бойових дій до обласного центру, зокрема, у підборі відповідних площ для розміщення виробництва, кадрів та в інших питаннях.

Нині 11 кропивницьких підприємств готові надати свої майданчики для розміщення виробничих потужностей підприємств із зон бойових дій.

Читайте також: