17серпня2022

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Завдяки аудиторам на Кіровоградщині вручено вісім повідомлень про підозру щодо кримінального правопорушення

ЕКОНОМІКА

Завдяки аудиторам на Кіровоградщині вручено вісім повідомлень про підозру щодо кримінального правопорушення

7561404 8За сім місяців нинішнього року фахівці управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області виявили порушень, що призвели до втрат матеріальних і фінансових ресурсів на 51 млн грн.

Завдяки здійсненій роботі аудиторів забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат, на 16,5 млн грн. Через упровадження об’єктами контролю пропозицій за результатами державних фінансових аудитів отримано додаткового результату (економічний ефект) на 42,4 млн грн. Керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій за результатами проведених ревізій та аудитів прийняли 3 управлінських рішення.

За вчинені фінансові порушення 10 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. У двох випадках об’єкти контролю, де виявлено порушення, попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення на 32 млн грн.

На розгляд правоохоронним органам передано 7 матеріалів заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 3 досудових розслідування та вручено 8 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Читайте також: У Кропивницькому задокументували факт отримання хабаря

Злочинну схему отримання хабарів від іноземних студентів розсекретили у Кропивницькому

Співробітників провідного кропивницького університету знову піймали "на гарячому"