27травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА На поліпшення фінансового стану "Дніпро-Кіровоград" виділять понад 70 мільйонів гривень

ЕКОНОМІКА

На поліпшення фінансового стану "Дніпро-Кіровоград" виділять понад 70 мільйонів гривень

347415384 274507651695261 4903422314489352263 n

Сьогодні, 26 травня, продовжила свою роботу дев’ята сесія Кропивницької міської ради.

Тринадцяте засідання депутати розпочали із вшанування пам'яті загиблих земляків-героїв, які віддали свої життя за свободу і незалежність України, інформує пресслужба міської ради.

До порядку денного засідання було включено 16 питань: вісім загальних і вісім із регулювання земельних відносин.

Міська рада внесла актуальні зміни до бюджету Кропивницької міської територіальної громади на 2023 рік.

"Прийнятим рішенням до бюджету територіальної громади залучаються міжбюджетні трансферти у сумі 9,44 мільйона гривень, – зазначила начальниця фінансового управління Любов Бочкова. – У тому числі додаткову дотацію з державного бюджету 1,19 мільйона гривень на відшкодування витрат за вересень - грудень 2022 року на оплату енергоносіїв закладів, в яких проживали особи з числа внутрішньо переміщених та субвенцію з державного бюджету на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для окремих категорій осіб: 6,93 мільйона гривень – для осіб з інвалідністю, які приймали безпосередню участь в антитерористичній операції та 1,32 мільйона гривень – для сімей учасників бойових дій на території інших держав".

Департаменту соціальної політики виділили додатково 22,85 мільйона гривень на надання допомоги окремим категоріям громадян.

За пропозиціями управління культури і туризму збільшили бюджетні призначення по спеціальному фонду на 550 тисяч гривень на поповнення бібліотечних фондів.

Важливим є також виділення головному управлінню житлово-комунального господарства міської ради додаткового фінансового ресурсу у сумі 121,7 мільйона гривень, який буде спрямований на:

- ремонт покрівель та внутрішньодворових доріг – 4,5 мільйона гривень;

- поточний ремонт доріг – 20 мільйонів гривень.

Через субвенцію обласному бюджету на загальну суму 97,2 мільйона гривень, у тому числі – 70,8 мільйона гривень на поліпшення фінансового стану ОКВП «Дніпро-Кіровоград» та 26,4 мільйона гривень на проведення реконструкції каналізаційного колектора та водопровідних мереж по вулиці Братиславській у Кропивницькому.

Відповідні зміни міська рада внесла сьогодні і до комплексної програми розвитку житлово-комунального господарства та безпеки дорожнього руху в місті Кропивницькому на 2021-2025 роки.

Читайте також: Обов’язки гендиректора ОКВП "Дніпро-Кіровоград" виконуватиме Микола Романюк  

Непрофесійне господарювання та слабкий менеджмент "Дніпро-Кіровоград" обговорили в ОВА

Очільник "Дніпро-Кіровоград" не прозвітував перед депутатами

Оголосили підозру ексгенеральному директору ОКВП "Дніпро-Кіровоград"