21травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Кропивницькі фахівці вивчали технічні аспекти функціонування водомережі селища Нового (ФОТО)

ЕКОНОМІКА

Кропивницькі фахівці вивчали технічні аспекти функціонування водомережі селища Нового (ФОТО)

398284327 733097488860225 7013102554752904160 n

Члени робочої групи з вивчення питання доцільності приєднання водопровідних мереж селища Нового до мереж ОКВП “Дніпро-Кіровоград” з робочою поїздкою продовжили свою роботу і відвідали станції першого і другого підйомів водогону, який сьогодні живить селище.

Як повідомив заступник міського голови Кропивницького, голова робочої групи Олександр Вергун, основна мета поїздки — ознайомлення з господарством водогону, основними показниками його роботи та проблемами, які виникають під час експлуатації обладнання.

"Нині потужностей вистачає лише для забезпечення водою території селища, а довкола є підприємства, які розвиваються й чимало земель, які можна пропонувати інвесторам. Якщо залишити все, як є, води на всіх з часом не вистачатиме. Тому й виникла ідея протягнути гілку, яка постачатиме дніпровську воду. Дана гілка слугуватиме, в тому числі, резервною", – зазначив Олександр Вергун. 

Чавунна труба, яка йде на станцію другого підйому від місця водозабору, прокладена ще в 70-х роках, перебуває в незадовільному стані, а складний рельєф місцевості не дозволяє її швидко латати. Через це, коли трапляються пориви, новенчани змушені тривалий час сидіти без води. 

Читайте також: Забезпеченням води у Новому опікуватиметься робоча група

Громадські слухання: новенці – проти приєднання мереж селища до "Дніпро-Кіровоград"