29лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Спотворена інформація: у департаменті капітального будівництва ОВА відповіли Держаудитслужбі

ЕКОНОМІКА

Спотворена інформація: у департаменті капітального будівництва ОВА відповіли Держаудитслужбі

81912

Інформація щодо нібито перешкоджання роботі аудиторів Держаудитслужби з боку представників департаменту капітального будівництва Кіровоградської обласної військової адміністрації при перевірці виконання капітального ремонту укриття ліцею Вільшанської селищної ради не відповідає дійсності.

Дана інформація є спотвореною, зазначають в ОВА.

8 лютого у ЗПУ поінформували, що на Кіровоградщині державних аудиторів не допустили до перевірки укриття ліцею. 

"23 січня 2024 року у Кропивницькому до директора департаменту капітального будівництва звернулись аудитори з посвідченням на проведення перевірки та вимогою терміново надати доступ до об'єкта. Хоча наданим планом перевірки це не було передбачено, аудиторам було запропоновано почати перевірку документації. А виїзд на об’єкт організувати на наступному тижні у зв’язку з хворобою та знаходженням у відрядженнях відповідальних за цей об’єкт представників департаменту та підрядної організації", – йдеться у відповіді ОВА.

Там зазначено, на таку пропозицію аудитори відповіли відмовою та вимогою до директора департаменту зв’язатися з їхнім керівництвом.

"Наголошуємо, що в цій ситуації перешкоджання роботі аудиторів з боку керівництва департаменту не було. Так само не зафіксували жодних перешкод в роботі аудиторів і працівники поліції, яких викликали до департаменту.

Щодо об'єкта будівництва маємо зазначити наступне. Закупівля робіт виконувалась відповідно до чинного законодавства. Будівельні роботи виконано відповідно до затвердженої ПКД та чинними ДБН", – зауважили в ОВА.

Тривають роботи з введення об’єкта в експлуатацію.