29лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Вивчили питання погашення заборгованості державного підприємства "СхідГЗК"

ЕКОНОМІКА

Вивчили питання погашення заборгованості державного підприємства "СхідГЗК"

628752 1Засідання робочої групи з питань виведення з кризового стану ДП "СхідГЗК" відбулося в режимі онлайн за головування першого заступника Міністра енергетики Юрія Власенка.

На виконання доручення президента України та протокольного рішення наради під головуванням Прем'єр-міністра Дениса Шмигаля щодо соціально-економічного розвитку Кіровоградської області було створено робочу групу з питань виведення з кризового стану ДП "СхідГЗК", до якої ввійшли представники від Кіровоградської ОВА, інформує відомча пресслужба.

Верховна Рада України ухвалила закон, у якому передбачено мораторій на банкротство та блокування рахунків на рік для державного підприємства. Це дасть йому можливість вийти на рівень незбитковості і погашати заборгованість, яка утворилась.

Під час засідання розглядали проєкт екологічної програми зняття з експлуатації уранового об'єкта на 2024-2028 роки.

Перший заступник начальника Кіровоградської ОВА Павло Конопко запропонував переглянути план та синхронізувати діяльність робочих груп над підготовкою цього проєкту.

Також на нараді розглядались питання набору та бронювання персоналу для роботи, як на об'єкті критичної інфраструктури – на підприємстві стратегічного значення та покриття заборгованості державного підприємства "СхідГЗК".

Читайте також: На баланс місцевої громади пропонують передати автопарк, пожежне депо, залізничну станцію Смолінської шахти

Керівництво "Схід ГЗК" викрили на розкраданні державних коштів