21травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Чому сміттєвози "Екостайлу" зазнають регулярних механічних пошкоджень (ВІДЕО)

ЕКОНОМІКА

Чому сміттєвози "Екостайлу" зазнають регулярних механічних пошкоджень (ВІДЕО)

275135474 3104079133178383 1081475429399395128 n

Фахівці "Екостайлу" звернулися до жителів приватного сектору Кропивницького з проханням здійснити обрізку дерев, що ростуть поруч з дорогою і заважають вільному руху спецтранспорту.

Згідно з правилами благоустрою території Кропивницького саме власники ділянок чи дерев повинні забезпечувати безперешкодний проїзд спецтранспорту.

Нині у місті є чимало вулиць, де через несвоєчасну обрізку дерев, сміттєвози "Екостайлу"» зазнають регулярних механічних пошкоджень.

"Окрім того, якщо ви плануєте посадити навесні поруч зі своїм двором нові дерева, пам’ятайте про правила утримання зелених насаджень у населених пунктах України. Зокрема те, що:

не допускається садіння деревних порід з низько опущеною кроною та низько звисаючими гілками;

віддаль від будівель, споруд до дерев та чагарників потрібно приймати від краю проїжджої частини вулиць до стовбурів дерев – 2 м, до чагарників – 1 м. (дані нормативи застосовуються до дерев з діаметром крони не більше 5 м і повинні бути відповідно збільшені для дерев з кроною більшого діаметру)", – повідоимли в пресслужбі підприємства.

І додали, що обрізка дерев, що ростуть поряд з дорогою – це не лише про красу. Це також про відповідальність. І, зокрема, про ефективне вивезення відходів.

Читайте також: Кадровий голод, вандалізм та заборгованість: "Екостайл" звітує про зроблене