24квітня2024

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Як у Кропивницькому готуються до чергового опалювального сезону 

ЕКОНОМІКА

Як у Кропивницькому готуються до чергового опалювального сезону 

10 7

В обласному центрі опалювальний сезонзавершився о 09.30 у суботу, 30 березня. "Теплоенергетик" у цей час почав вимикати котли і пломбувати котельні.

Загасили останній котел на ТЕЦ і там розпочалася консервація котельного обладнання, повідомив під час апаратної наради директор підприємства Олександр Чельник. Відповідно на період міжсезоння призупенене й виробництво електроенергії. В опалювальний сезон ТЕЦ виробляла 5 мВт електроенергії.

"До завершення нинішнього опалювального сезону “Теплоенергетик” прийшов зі значною економією. Вдалося зменшити обсяги споживання газу до 30 мільйонів кубометрів газу проти 38 у попередній сезон, приблизно на 50-60 мільйонів гривень вдалося скоротити заборгованість споживачів порівняно з попереднім опалювальним сезоном. Остаточні показники ще підраховують", – зазначив Олександр Чельник.

"Теплоенергетик" ще продовжує надавати послуги опалення обласній лікарні, власне котельне обладнання працює також у відділенні на Фортечних валах Центральної міської лікарні та в пологовому будинку. Решта медичних закладів міста написали відповідні листи про завершення опалювального сезону у їхніх будівлях. Не відключали обігрів приміщень і в дошкільних навчальних закладах, де вже змонтоване електроопалення.

Заступник міського голови Олександр Мосін акцентував увагу тепловиків, що одразу по завершенні опалювального сезону КП “Теплоенергетик” має розпочати підготовку теплового господарства до наступного. На цьому тижні проведуть гідравлічні випробування, а потім розпочнеться ревізія насосного парку, котелень тощо. Тривають будівельні роботи і на котельнях по вулицях Любомира Гузара та Миру.

Читайте також: Кропивницький "Теплоенергетик" уже готується до сезону 2024-2025