22вересня2021

ГОЛОВНА ІНТЕРВ'Ю Як мешканці Кропивницького залучилися підтримкою місцевого обранця

ІНТЕРВ'Ю

Як мешканці Кропивницького залучилися підтримкою місцевого обранця

79682258 2607038242843331 3641084325052547072 o 

На суспільному телебаченні UA:Кропивницький у рамках телерадіопроєкту «Виборчий округ: Звіти депутатів міської ради Кропивницького» триває ознайомлення громади міста із роботою місцевих обранців.

Вчора, 19 грудня, до студії завітав секретар міської ради Андрій Табалов, який за останній час уже вдруге бере участь у цій програмі.

Минулого разу Андрій Олександрович звітував про результати своєї роботи на посаді очільника депутатського корпусу, а цього разу – він тримав іспит перед виборцями своїх двох округів.

«Можливо, не всі знають, що я несу відповідальність за два округи нашого міста. Вони абсолютно різні: один – це приватний сектор, інший – спальний мікрорайон із багатоповерхівками. Проблематика на обох округах також різна. Але і жителі Великої Балки, і мешканці висоток на Жадова хочуть жити у комфортному, затишному та безпечному мікрорайоні», – зазначив посадовець.

Благоустрій котлованів, суботники, допомога дитячим закладам, налагодження взаємодії поліції та мешканців округу, нові спортивні майданчики, ремонти ліфтів, відсутність доріг та аптечних установ – саме ці проблеми та ще багато чого щодня турбували мешканців Кропивницького але активний тандем депутата та громади дали свої позитивні результати.

«У нас уже склалася добра традиція проводити так звану “Народну прийомку” – коли люди беруть участь, починаючи від обговорення проєкту, потім контролюють хід ремонтних робіт і приймають уже готовий об’єкт. Бо жоден підрядник не знає краще за самих людей, як і що треба зробити, щоб двір став комфортнішим», – наголосив депутат.

Також за ініціативи Андрія Табалова у 2019 році на підставі звернень мешканців мікрорайону були внесені в план ремонту об’єктів ЖКГ і виконані:

- капітальний ремонт мережі вуличного освітлення вулиці та провулку Олександра Матросова (було почато у 2018 році), тупиків Береславського та Мирного;

- освітлено дитячо-спортивний майданчик на розі вулиць Шевченка та Світлої;

- виконано герметизацію дворових колодязів будинку за адресою Студентський бульвар,18;

- замінено ліхтарі на економні світлодіодні по вулиці Чайковського;

- виконано капітальний ремонт по заміні внутрішньобудинкових інженерних мереж водопостачання, водовідведення, теплопостачання з проведенням реконструкції насосної установки для підкачки води на верхні поверхи будинку за адресою вул. Михайлівська,1.

«Кропивничани заслуговують жити у гарному, комфортному і затишному місті», – переконаний місцевий обранець.

Читайте також: Андрій Табалов дотримався обіцянки, яку дав під час обирання на посаду очільника депкорпусу

Влада Кропивницького переконана, що комунальна аптечна мережа користуватиметься неабияким попитом у містян

На Жадова у Кропивницькому асфальтне покриття відновлять за рахунок підприємства-підрядника

Жителі Жадова у Кропивницькому долучилися до загальноміського прибирання