08квітня2020

ГОЛОВНА КУЛЬТУРА Які громадські проєкти Кропивницького наступного року матимуть привілеї

КУЛЬТУРА

Які громадські проєкти Кропивницького наступного року матимуть привілеї

21 15Вчора, 21 лютого, у міській раді Кропивницького пройшла зустріч керівників туристичних організацій з представниками влади.

Перший заступник міського голови Андрій Паливода запропонував обговорити етапи налагодження співпраці щодо розвитку туристичної галузі міста.

Також спікерами зустрічі стали секретар міської ради Андрій Табалов та заступниця голови Кіровоградської ОДА Тетяна Волинець.

На початку зустрічі посадовці розповіли про свої напрацювання з цього питання та запросили представників бізнесу підтримати ідею щодо співпраці задля блага міста та області.

«Міська рада вже розпочала роботу в цьому напрямку. Днями під час засідання координаційної ради з питань «громадського бюджету» прийняли рішення щодо створення додаткової категорії «туристичні проєкти» із бюджетом 15 відсотків від загального фонду. Це дасть трохи більше шансів саме цим ініціативам громади перемогти», – зауважив Андрій Табалов.

Тетяна Волинець зазначила, що на даний момент в області у сфері туризму повністю відсутня взаємодія: кожен поодинці намагається привернути до себе увагу. На її переконання, лише об’єднавши зусилля всієї спільноти Кіровоградщини, місто та область матимуть змогу зацікавити та заохотити гостей дізнатися і побачити усю красу рідного краю.

Читайте також: Кошти на проєкти «Громадського бюджету» Кропивницького розподілятимуть за новою схемою

Громадський бюджет Кропивницького: досягнення та кумулятивний досвід організаторів і учасників

Громадський бюджет-2019: кропивничани незадоволені темпами перевтілення їхньої ініціативи у реальність

Громадський «довгобуд» Кропивницького вийшов на фінішну пряму (ФОТО)