08серпня2022

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА Кіровоградщина: де відповідальним за проведення мультипредметного тесту знайти потрібну інформацію

ОСВІТА

Кіровоградщина: де відповідальним за проведення мультипредметного тесту знайти потрібну інформацію

4ed0cd97 7daa 4738 bb3d c3c0d420995d

На Кіровоградщині створили спеціальний Інтернет-ресурс на допомогу відповідальним за проведення Національного мультипредметного тесту в громадах та вступникам для успішного складання випробування.

Про це повідомили у департаменті освіти та науки Кіровоградської ОВА.

Інтернет-ресурс розроблено за ініціативи КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського».

«Інформація про цьогорічний мультипредметний тест та вступні випробування знаходиться у досить різних джерелах і оновлюється щодня. Тому творча група нашого закладу працювала над створенням цього ресурсу, аби зібрати та систематизувати все необхідне, що стосується цьогорічного тесту та вступних випробувань, щоб полегшити підготовку і відповідальним за проведення НМТ у громадах, і випускникам, і викладачам та батькам», – розповіла заступниця директора з науково-педагогічної діяльності, питань ЗНО та моніторингу якості освіти КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» Юлія Федорова.

На сторінці ресурсу можна знайти інформацію про календар проведення НМТ, складники тесту, тренувальні тести минулих років, цьогорічні нововведення та інше.

Детальніше – на сторінці Інтернет-ресурсу: https://sites.google.com/view/zno-kropivnickiy

Читайте також: