17липня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА Юні кропивницькі ліцеїсти поспілкувалися з президентом України (ФОТО)

ОСВІТА

Юні кропивницькі ліцеїсти поспілкувалися з президентом України (ФОТО)

374193367 697930489043592 436705956518727532 n

Другокласники Кропивницького ліцею природничих наук спілкувалися з президентом України Володимиром Зеленським в онлайн форматі у День знань.

Це єдиний навчальний заклад в області, учням і вчителям якого пощастило наживо поговорити з главою держави і почути привітання з початком нового навчального року.

"Я дуже радий, що сьогодні багато учнів змогли прийти у школи і сісти за парти, але ще більше мільйона дітей продовжуватимуть вчитися дистанційно, ще стільки ж здобуватимуть знання далеко за межами напПерше вересня — усі ви українці", – звернувся з вітальним словом до школярів та освітян Володимир Зеленський.

369790713 697930575710250 3601129428579871658 n

До зуму приєдналися не тільки кропивницькі ліцеїсти, які знаходяться в Україні, а й ті, хто був вимушений переселитися за кордон. На зв’язку були Стамбул, Вільнюс, Варшава, Мюнхен та інші. З особливою радістю вітали під час онлайн-зустрічі школи з Харкова, Херсона, Дніпра, Запоріжжя та інших міст, де дітям змогли забезпечити безпечне навчання.

"Нам пощастило наживу поспілкуватися з Володимиром Зеленським завдяки управлінню освіти Кропивницької міської ради, яке запропонувало нашому ліцею взяти участь у зумі з Президентом. Ми хотіли показати, що наші діти навчаються у безпеці. До речі, міністр освіти Оксен Лісовий, який теж був на прямому зв’язку, відзначив, що наше укриття дуже гарне, – розповіла директорка ліцею природничих наук Оксана Черепій.Слухали привітання Президента учні усіх других класів, бо минулого навчального року вони навчалися очно, тож уже загартовані і готові до навчання в укритті".

Очільниця закладу каже, хотіла зробити дітям сюрприз, тож попередила, що з ними зустрінеться особлива особа. Утім вони були готові до спілкування на найвищому рівні й одразу здогадалися, що це буде сам президент.

"Для нас велика честь наживо у невимушеній атмосфері поговорити з Президентом України, поспілкуватися з колегами й учнями шкіл із Харкова, Дніпра, Херсона, Миколаєва. До сліз вразила директорка херсонської школи, яка пригадала зустріч із Зеленським за два дні після звільнення Херсона, коли він сказав, що не уявляє це місто без кавунів. І ось на онлайн зустріч 01 вересня вона принесла величезного кавуна. Гордість і повагу викликали надзвичайно патріотичні учні Луганського військового ліцею. Вразили своєю силою духу дітки, котрі вчаться у школі супер-героїв, - це школярі, які борються за своє життя із важкими недугами. Взагалі дуже зворушливим було спілкування з Володимиром Зеленським, який не зважаючи на війну, думає про майбутнє українців, попри надзвичайно складну ситуацію в країні знайшов час, щоб поговорити з учнями й педагогами, розповів дітям про новий освітній додаток “Мрія”, – зазначила Оксана Черепій.

У Кропивницькому ліцеї природничих наук за час літніх канікул облаштували гарне укриття для дітей і розширили його на 150 місць. Тепер у ньому одночасно можуть перебувати 550 учнів і вчителів. Це дає можливість забезпечити навчання у закладі у дві зміни.

Читайте також: В U-LEAD допомогли педагогам громад підготуватися до нового навчального року