25червня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА Єдиний в Україні: у ДонДУВСі відкрили тренінговий центр із сертифікованою програмою навчання (ФОТО)

ОСВІТА

Єдиний в Україні: у ДонДУВСі відкрили тренінговий центр із сертифікованою програмою навчання (ФОТО)

1.13 1 1 

У Донецькому державному університеті внутрішніх справ у Кропивницькому відкрили тренінговий центр з сертифікованою програмою навчання «Виховання доброчесності».

Мета діяльності центру – виховання доброчесності серед працівників міністерства внутрішніх справ, підвищення розуміння етичних принципів та стандартів поведінки, яких повинні дотримуватися поліцейські. Його цільова аудиторія – уповноважені з антикорупційної діяльності та керівники територіальних органів МВС, працівники закладів вищої освіти, Національної поліції України, Державної служби України з надзвичайних ситуації, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України тощо.

Перших учасників програми навчання «Виховання доброчесності» привітали голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд та начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович, директор департаменту освіти, науки та спорту МВС Олександр Тарасенко; начальник управління запобігання корупції МВС Анатолій Фодчук.

387832436 305493945537147 8904496021844918970 n

"Надзвичайно болісну ціну доводиться платити нашому народу сьогодні за ті роки, коли безліч посадовців дбали про своє за рахунок спільного. Мусимо послідовно і невпинно змінювати вкорінені правила і змінюватись у ставленнях до країни, суспільства, нації. Маємо дбати про доброчесність працівників правоохоронної системи. Адже саме вони відіграють ключову роль в антикорупційній діяльності. Саме про це сьогодні йшлося на відкритті тренінгового центру «Виховання доброчесності», – зазначаив один із тренерів проєкту за темою «Ціннісні орієнтири доброчесної поведінки працівника МВС» Андрій Фоменко.

Першу лекцію для слухачів центру на тему «Виховання доброчесності в сучасних умовах» провів Анатолій Фодчук. Звертаючись до присутніх, висловив сподівання, що цей осередок стане опорною навчально-методичною і науковою базою у системі МВС з питань впровадження серед працівників системи МВС принципів доброчесності.

Читайте також: Курсанти ДонДУВСу заприсяглися на вірність українському народу

Курсанти ДонДУВСу відпрацювали навички визначення заходів кібербезпеки

ДонДУВС очолив рейтинг Кіровоградщини за правовими спеціальностями

На базі ДонДУВСу працює особлива автошкола