18вересня2020

ГОЛОВНА ПОДІЇ Екоактивісти Кропивницького рятують молоді дерева від зневоднення (ФОТО)

ПОДІЇ

Екоактивісти Кропивницького рятують молоді дерева від зневоднення (ФОТО)

117427409 2735211353391193 2859946901461614643 n

У Кропивницькому містяни щонеділі поливають молоді дерева на набережній Інгулу.

Серед ековолонтерів – і частина команди Агенція сталого розвитку "Хмарочос"Ірина та Сергій Ткаченки, разом із синами Назарієм та Матвієм, долучилися до спільноти Озеленення Кропивницький. 

"Літо цього року спекотне. Перерва між поливами, без дощу, показує, як дерева страждають без води. Приємно бачити, що перехожі підходять і допомагають поливати. Надихає спілкування з активістами, які підтримують цю ініціативу. Жалкую, що раніше не мала можливості долучатися, тепер це вже як традиція – щонеділі до Набережної", – поділилася власними думками Ірина Ткаченко.

Поливанням цього разу не обмежилися, а ще й прибрали територію.

"Дерева живуть тільки завдяки людському догляду, півтора місяці не було дощу. Молоді саджанці, не маючи розвинутої кореневої системи, можуть загинути від браку вологи", – зауважила ініціаторка щотижневих поливань та головa громaдської оргaнізaції Озеленення Кропивницький Надія Паливода.

Довідково: поливають щосуботи та неділі. Долучитися може кожен. Зазвичай поливання починається о 9.00 біля залізного мосту на Набережній або на Козачому острові (колишній парк Пушкіна), або біля озера Копань (це на Ковалівці) – анонси про акції на сторінці Озеленення Кропивницький.

Читайте також: У Кропивницькому через суд розірвуть договір оренди міського скверу