29жовтня2020

ГОЛОВНА ПОДІЇ Новий ЦНАП у Кропивницькому гостинно відчинив свої двері (ФОТО. ВІДЕО)

ПОДІЇ

Новий ЦНАП у Кропивницькому гостинно відчинив свої двері (ФОТО. ВІДЕО)

IMG 8773

Сьогодні, 19 вересня, в обласному центрі урочисто відкрили Центр надання адміністративних послуг "Прозорий офіс"

28829 1200x800 2

Перед присутніми виступив міський голова Андрій Райкович, який назвав відкриття центру в День міста символічною подією.

"Центр надання адміністративних послуг  – об'єкт дуже потрібний для міста, для нашої громади, для жителів, які прийдуть сюди, щоб отримати надзвичайно швидко і в повному обсязі необхідні послуги. Ми починали надання адміністративних послуг у державі в цілому, в місті Кропивницькому, зокрема, з невеликої кількості – 100-120 послуг, а сьогодні вже надаватиметься їх 370", – сказав Андрій Райкович.

IMG 8799

IMG 8794

Він наголосив, що в центрі послуги зможуть отримувати люди всіх вікових категорій, у тому числі – з вадами здоров'я, адже для них обладнано спеціальні підйомники. Тут усе служить зручності та комфорту, що їх мають відчувати відвідувачі. Звертаючись до пристуніх, міський голова зазначив:

"Це наш спільний проект, це наше спільне досягнення. Його ціна – 70 мільйнів гривень. 25 мільйонів гривень надала держава, 10 мільйонів – міжнародні фінансові структури і 35 мільйонів – з бюджету міста".

Андрій Райкович висловив побажання, щоб центр став гарним місцем для роботи великого колективу.

IMG 8813

"Нехай цей центр справдить ваші сподівання, які ви на нього покладаєте", – додав міський голова.

Відбулося нагородженнями грамтотами міської ради та міськвиконкому будівельників і службовців, які зробили вагомий внесок у створення сучасного, затишного й зручного для відвідувачів та працівників центру.

Потім директор ЦНАПу Сергій Коваленко провів екскурсію для міського голови, гостей та журналістів, під час якої Андрій Райкович вручив одному з батьків свідочцтво про народження доньки.

IMG 8818

Усі присутні змогли переконатися, що чималі гроші не було викинуто на вітер. Тепер кропивницький ЦНАП є одним із найкращих у країні.

Подробиці – тут.

Читайте також: