24квітня2024

ГОЛОВНА ПОДІЇ Вибух у Кропивницькому попередньо визнано як надзвичайну ситуацію об’єктного рівня

ПОДІЇ

Вибух у Кропивницькому попередньо визнано як надзвичайну ситуацію об’єктного рівня

У Кропивницькому пройшло позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо вибуху по вулиці Попова.

03 1

Про це повідомив перший заступник міського голови Олександр Мосін на початку засідання сесії міської ради, яке розпочалося сьогодні, 3 лютого, о 10 годині.

«Рішенням комісії ця ситуація попередньо була визнана як надзвичайна подія об’єктного рівня. Цей механізм дозволяє виділити кошти з міського бюджету задля обстеження об’єкту та розробки проєктно-кошторисної документації щодо виконання ремонтних робіт», – зазначив посадовець.

За попередніми висновками, під час вибуху були пошкоджені перекриття між першим, другим, третім і четвертим поверхами, а також несучі конструкції між першим та другим під’їздами. Ліквідація наслідків пожежі буде проведена у два етапи: перший – встановлення відповідних конструкцій задля утримання будівлі; другий – розробка проєктно-кошторисної документації і проведення будівельних робіт, які дадуть можливість встановити підсилюючи конструкції та виконати подальші будівельно-монтажні процедури.

Довідково: надзвичайна ситуація об'єктного рівня – це надзвичайна ситуація, яка розгортається на території об'єкта або на самому об'єкті і наслідки якої не виходять за межі об'єкта або його санітарно-захисної зони.

Читайте також: