18вересня2020

ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Андрій Райкович: Нас не знайшли на весіллях, у кандидатів «Пропозиції» – реальний управлінський досвід

ПОЛІТИКА

Андрій Райкович: Нас не знайшли на весіллях, у кандидатів «Пропозиції» – реальний управлінський досвід

DSC 0090

Політична партія «Пропозиція» висуватиме своїх кандидатів на місцеві вибори, які відбудуться 25 жовтня в Україні.

Таке рішення було ухвалене під час VI (позачергового) з’їзду політичної сили, що відбувся 4 вересня в Києві. Партія висуватиме своїх кандидатів у 97 містах, 109 сільських і селищних об’єднаних територіальних громадах. Претенденти від партії йтимуть на вибори в 21 області. Серед кандидатів у депутати від «Пропозиції» – чинні депутати місцевих рад, учителі та підприємці, журналісти і лікарі, волонтери й учасники АТО.

DSC 0128

«У партійців «Пропозиції» – реальний управлінський досвід, здоровий прагматизм і свіже бачення, як будувати наше сьогодні і наше завтра. Нас не знайшли на весіллях, не підібрали з вечірок і не витягли з «ліфта». Ми – з ремонтів і будівництва доріг, лікарень і шкіл, ми – з фронту боротьби з коронавірусом. Ми не з картинок і кіно знаємо, що таке справжнє життя українських територій. Його треба поліпшщувати, розвивати, грамотно реформувати і захищати», – сказав під час брифінгу за підсумками з'їзду міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

Під час заходу делегати також затвердили програму, з якою партія піде на вибори.

DSC 0129

«Людям треба дати змогу наводити лад у своїх дворах. Адмініструванням місцевих податків повинні опікуватися міста і громади. Екологічний контроль слід теж здійснювати на місцях – щоб ті, хто живе поруч із заводами, не дихали викидами, які санкціонували столичні чиновники. Громадам необхідно надати право на створення муніципальної поліції, що охоронятиме громадський правопорядок: патрулюватиме проблемні вулиці і ловитиме вандалів», – розповідає міський голова Дніпра Борис Філатов.

У «Пропозиції» наголошують: повноваження між центральною владою і місцевим самоврядуванням мають бути чітко розмежовані. Районні державні адміністрації треба ліквідувати, а функції управління – перевести на рівень громад. Офіси префектів повинні мати лише одне завдання – наглядати за дотриманням Конституції та законів України.

«Місцеве самоврядування не боїться брати на себе відповідальність за розв’язання нагальних проблем, які хвилюють людей. Ми боремося не за владу заради влади, а за зміну правил, принципів влади і публічного управління в Україні. Наша команда зробить усе для того, щоб здобути для українців три головні свободи: справедливість, добробут, порядок», – говорить міський голова Умані Олександр Цебрій.

Партія «Пропозиція» висуває кандидатів у 97 містах і 109 ОТГ.

 Читайте також: Навіщо потрібен Муніципальний кодекс – Пропозиція

Навіщо міському голові Кропивницького «Пропозиція» 

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович відвідав з’їзд політичної партії «Пропозиція»