25лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Кропивницький: найвищий Державний прапор України має бути розміщений у центрі міста

ПОЛІТИКА

Кропивницький: найвищий Державний прапор України має бути розміщений у центрі міста

04 2

Учора, 15 лютого, у міській раді відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради Кропивницького під головуванням т. в. о. начальника управління містобудування та архітектури Ірини Мартинової.

На розгляд ради було винесено два питання: доручення Офісу президента щодо визначення місця розташування Державного Прапора України на території міста Кропивницького та заходи з виконання законодавства України щодо декомунізації пам'ятників комуністичного режиму.

Члени ради вивчили всі пропозиції щодо встановлення найвищого флагштока з Державним Прапором України. Такими місцями представники громадськості називали територію біля Кропивницького відділу поліції ГУНП України в Кіровоградській області, набережну міста на прилеглому майданчику до головного управління ДФС у Кіровоградській області або на місці, де раніше планувався пам'ятник Меморіальний комплекс «Фортечні вали» або ж земельна ділянка біля супермаркету “Копілка”.

Учасники зібрання зійшлися на думці, що найвищий Державний прапор України має бути розміщений у центрі міста та мати зручний під'їзд для технічного обслуговування споруди. Крім того, він має відповідати правилам із техніки безпеки, а територія навколо нього має бути достатньо широкою, аби під час державних свят зручно розміщалися люди.

Найбільш прийнятним варіантом для розміщення прапору, на думку членів архітектурно-містобудівної ради, є парк Ковалівський. Цю пропозицію підтримала більшість. Тому її нададуть для розгляду до обласної державної адміністрації.

Читайте також:  Чи замайорить над Ковалівським парком у Кропивницькому державний прапор України

Чому активісти Кропивницького проти встановлення 30-метрової щогли у міському парку