25лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Позитивний крок: одним зі співавторів Муніципального кодексу України стане Кропивницький 

ПОЛІТИКА

Позитивний крок: одним зі співавторів Муніципального кодексу України стане Кропивницький 

156145674 2884265971862791 5995459658262395709 o

Сьогодні, 1 березня, під час щопонеділкової апаратної наради, Кропивницький міський голова прокоментував одне з головних питань, що минулого тижня розглядали на Раді розвитку громад і територій – створення Конгресу місцевих і регіональних влад.

За словами очільника міста Андрія Райковича, організовується нова публічна платформа взаємодії центральної влади з місцевим самоврядуванням, інформує пресслужба міськради.

"Це – позитивний крок. Тому що розбудовувати державу в дуже непростих економічних умовах, вдосконалювати реформу децентралізації і не чути, не розуміти одне одного – руху вперед не буде і розвитку держави також не буде. Одним із найважливіших завдань Конгресу буде підготовка Муніципального кодексу України. Це рішення свідчить про те, що центральна влада дослухалася до закликів місцевого самоврядування, з’являються публічні ознаки системного діалогу", – зауважив Андрій Райкович. 

Поява такого документу означатиме чіткий розподіл повноважень, прав і обов’язків між місцевою і центральною владою, взаємну відповідальність за всі ухвалені рішення, чесні та рівні умови.

Читайте також: Центральна влада дослухалася до запиту місцевого самоврядування, – міський голова Кропивницького

Чи зросте частка податків на доходи до місцевого бюджету Кропивницького

Андрій Райкович про причину звернення «Пропозиції» до президента Зеленського 

Кропивницький міський голова Андрій Райкович: територіальні громади мають конкретні програми розвитку