30травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Завдяки дипломатам тисячі людей у Кувейті дізналися правду про війну в Україні (ФОТО)

ПОЛІТИКА

Завдяки дипломатам тисячі людей у Кувейті дізналися правду про війну в Україні (ФОТО)

DSC 0276

Завершився «Тиждень України в Кувейті».

DSC 0514

То була серія з семи іміджевих подій, пов’язаних єдиним задумом, – підвищити обізнаність громадян та резидентів Кувейту щодо національно-визвольної війни України проти російських загарбників.

DSC 0485

Стрижневим елементом програми тематичного тижня стала низка фортепіанних концертів українського композитора Євгена Хмари, виставка створених штучним інтелектом картин «Save Ukr(AI)ne» під проводом Софії Федченко та показ мод від українських дизайнерів – Оксани Полонець, Христини Зборошенко та Світлани Мороз.

2022 09 19 UKRAINE EVGENY KHAMARA 48 min

12 вересня вечір на підтримку України відбувся у благодійному фонді «Аль-Новайр», 13 вересня – у резиденції польського посольства, 14 вересня – у резиденції британського посольства, 15 вересня – у найбільшому дерев’яному кораблі у світі за версією Ґіннеса, 16 вересня – у найбільшому ТРЦ Кувейту «Авеню», 18 вересня – у Кувейтському центрі реабілітації «Арґан» (музична терапія для пацієнтів), 19 вересня –  у культурному центрі «Ярмук».

DSC 0375

Близько 1500 гостей проєкту дізналися більше правдивої інформації про ситуацію в Україні, а деякі відвідувачі зробили благодійні внески через платформу «UNITED 24» (на кожному заході були розміщені відповідні банери з QR-кодами).

DSC 0623

Гостями та активними учасниками «Тижня України в Кувейті» були також представники української громади в Кувейті. Завдяки спільній меті, якою є гідне представлення України в Кувейті, та безпосередньому особистому прикладу українським дипломатам удалося зміцнити зв’язки з громадою, підвищити імідж української дипломатії серед співгромадян.

DSC 0553

Реакція підписників сторінок Посольства в соціальних мережах була теж активною та позитивною. Сумарне охоплення 45 постів у рамках «Тижня України в Кувейті» сягнуло близько 25 000.

DSC 0225

Вірогідно, досягнутий результат завдячує обраному формату масштабної іміджевої події. Тиждень спільної цілодобової роботи дипломатів з українською громадою та запрошеними учасниками з України унаочнив краще за будь-які слова суть та принцип української дипломатії: «Захищати, представляти, сприяти».

Олександр Балануца,

Посол України в Державі Кувейт, 

Ольга  Сегеда,

Третій  секретар  Посольства  України  в  Кувейті