05грудня2023

ГОЛОВНА Ще.. КОЛОНКИ Чи проводить Росія геноцид в Україні?

З ПЕРШИХ УСТ | НОВИНИ КІРОВОГРАДЩИНИ

Чи проводить Росія геноцид в Україні?

278163016 5053716284676136 2698136259091323456 n На 50 день війни Росії проти України російські війська продовжують намагатися захопити населені пункти на південному сході країни.

Українська армія та загони народної територіальної оборони і партизани завзято й мужньо чинять опір  агресорам.

Свої будинки залишили вже понад 11 млн. жителів України, з них близько 4 млн. виїхали до країн Східної Європи і близько 7 млн. осіб – в області Західної України.

Найбільш запеклі бої зараз відбуваються на Донбасі, зокрема навколо оточеного російськими військами портового міста Маріуполь на березі  Азовського моря, в якому до війни мешкало близько 400 тисяч людей, а зараз не більше 100 тисяч. Уже протягом півтора місяця російські війська цілодобово обстрілюють місто ракетами та скидають на нього бомби з літаків та БПЛА. Місто повністю перетворене на руїни. Частині населення міста вдалося евакуюватися, жителі, що залишилися, ховаються в підвалах зруйнованих будинків, часто без води та їжі. Близько 50 тисяч людей окупанти незаконно вивезли на територію Росії, де розмістили їх у концентраційних таборах.

Місто захищають бійці полку «Азов» та морські піхотинці. Вони готові боротися до перемоги над  російськими фашистами.

У понеділок, 11 квітня,  український  полк «Азов» повідомив, що російські окупаційні війська  розпилили  із  безпілотника  невідому отруйну речовину проти українських військових та мирних жителів міста Маріуполя,  в результаті  чого є  постраждалі, які відчувають задуху.

31953735 3528356

У вівторок, 12 квітня, пані міністр закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс заявила, що  за  даними розвідки, в місті Маріуполь на південному сході України було застосовано  певну  кількість хімічної зброї. За її  словами, «будь-яке застосування такої зброї означало б жорстоку ескалацію цього конфлікту, і ми притягнемо Путіна та його режим до відповідальності».

Того ж дня Організація із заборони хімічної зброї висловила занепокоєння з приводу звинувачень у застосуванні Росією хімічної зброї в Маріуполі і закликала Вашингтон і Лондон перевірити  цю інформацію. І держсекретар США Ентоні Блінкен зазначив: «Ми ділимося цією інформацією з Україною і знаходимося в прямому контакті з партнерами, щоб спробувати визначити, що насправді відбувається з  використанням Росією хімічної  зброї».

13  квітня на новинному сайті CNN була  опублікована заява президента США Джо Байдена, в якій він сказав: «Те, що відбувається в Україні, є геноцидом, і  таких  доказів стає дедалі більше. Я назвав це геноцидом, тому що стає дедалі ясніше, що Путін просто намагається стерти з лиця землі навіть ідею бути українцем». Джо Байден зазначив, що події в Україні можна кваліфікувати як геноцид, але американські юристи  зараз оцінюють, як ці злочини кваліфікуватимуть на міжнародному рівні.

Як  відомо,  хімічна  атака  на  Маріуполь сталася  невдовзі  після  призначення  генерала  Олександра Дворнікова, колишнього  командувача російськими військами в Сирії, новим командувачем російської армії в Україні після невдач і поразок, яких зазнала Росія у війні  на північному  сході  України. О. Дворнікова називають генералом бочкових бомб, оскільки він використав їх у своїй війні проти сирійського народу, яка забрала життя майже мільйона мусульман.

Як  я  вже  написав у Фейсбуці, очікується, що генерал О. Дворніков, розпочне розробляти нові плани, найважливішими з яких буде посилення  насильства  і надмірна жорстокість проти українського  народу.

Ведучи нічим не спровоковану війну проти України, Росія зараз готується до традиційного  щорічного  святкування  9 травня – дня  перемоги Радянського Союзу у Другій світовій війні (1939-1945 рр.),  при цьому  Путін  сподівається,  що він  одночасно  святкуватиме й  перемогу  над Україною та позиціонуватиме   себе  «героєм-переможцем».  І це  при тому, що  Україна   в роки цієї  війни   була повністю  окупована  окупована  німецьким військами і  втратила  близько  8  мільйонів осіб серед  військових і  цивільних.

І сьогодні  український народ  веде  свою  героїчну  боротьбу проти російських  загарбників у своїй національно-визвольній війні проти російського поневолення. А дехто  з  останніх  живих учасників   Другої  світової  війни  пам’ятають як  українці і росіяни  разом  з  іншими народами СРСР воювали проти німецьких  фашистів,  а  сьогодні  сталося  страшне – росіяни  під  керівництвом  фюрера  Путіна перетворилися  у  фашистів   і  хочуть  знищити   українську державу й український  народ  лише  за  те,  що  він  хоче  бути  вільним, незалежним   і суверенним народом  у  сім’ї  європейських народів. До речі, нещодавно розпочався процес з  пришвидшеного  прийняття  України до Євросоюзу.      

Нещодавно у програмі  телеканалу Al-Jazeera слухав інтерв’ю з ідеологом  російського  фашизму  Олександром  Дугіним,  який стверджує,  що Путін реалізує його ідеї,  які  полягають в тому, що Путін повинен окупувати українські землі та землі деяких інших  пострадянських країн, які колись (до 1917 року)  належали  царській Росії (Польща, Фінляндія), щоб  Москва  могла  відродити нову Російську імперію.

3 квітня, коли увесь світ вжахнувся, побачивши тіла  сотень убитих і закатованих  українців,  включаючи  жінок  і  дітей, у містечку  Буча  неподалік  від  столиці  України Києва, на сайті російської державної інформаційної агенції «РИА Новости» була  опублікована стаття під  назвою «Что Россия должна  сделать с Украиной». Ті, хто  прочитав  цю статтю, були шоковані зоологічною ненавистю автора статті до українців, яких він вважає необхідним фізично знищити, відправити в концтабори на «перевиховання», «деєвропеїзувати» та  «деукранізувати»  їх. 

Отже, у ХХІ столітті в центрі Європи Путін  вирішив знищити цілу націю з тисячолітньою славною історією,  з великою європейською  культурою.

Стаття директора Служби зовнішньої розвідки РФ Сергія Наришкіна «Сучасна міжнародна військово-політична ситуація та тенденції її розвитку», опублікована 9 квітня ц.р., є офіційною програмою і стратегією дій РФ у даний час і в найближчій перспективі, а також спробою збудувати ідеологічну основу нинішньої агресивної політики Кремля. На думку Наришкіна, «військова спецоперація» в Україні – це вияв незгоди «російського світу» грати за західними правилами і в першу чергу США, які нібито «всім нав'язують свою гегемонію та глобалізм». За його словами, «запеклість протистояння недвозначно свідчить про те, що йдеться про щось набагато більше, ніж доля київського режиму, фактично на кону – архітектура всього світового порядку».

Отже, путінський режим сьогодні намагається ровернути Європу й увесь світ до 30-х років минулого століття,  коли Гітлер намагався створити свій фашистський Третій Рейх.   

Повертаючись до назви цієї статті – "Чи проводить Росія геноцид в Україні?" – маю  сказати:

Так, увесь світ  сьогодні це бачить, і увесь світ налаштований зупинити російський  фашизм, надаючи  допомогу  Україні у її  святій  боротьбі за свою свободу. Нічого у Путіна не вийде, тому що сьогодні українці не тільки самі згуртувалися в потужну політичну націю, а й згуртували навколо себе увесь цивілізований  Світ,  який сьогодні каже "ні – фашизму у  ХХІ  столітті!" 

Я  переконаний, що 2022 рік стане переломним роком в історії Європи і всього світу. Відкриється  нова  епоха демократії, справедливості, рівності і братства  усіх  народів  і їх  солідарності. І перший наріжний камінь у будівництво нової Європи і нового світу випала  честь покласти  українській  нації, героїзмом  якої  ми захоплюємося  і якій допомагаємо, як можемо.

Я переконаний, що Україна здобуде славну перемогу над своїм  заклятим ворогом, тому що гноблення, рабство, тиранія, тортури, вбивства, руйнація є абсолютно неприйнятними у сучасному світі. 

Слава Україні і її героям!

      Хусейн аль-Раві,

кувейтський  письменник,

14 квітня 2022 року.

Світлини – ілюстративні, з відкритих джерел

Читайте також: 

.