06грудня2023

ГОЛОВНА Ще.. КОЛОНКИ «Друга армія у світі» – російська легенда (ФОТО)

З ПЕРШИХ УСТ | НОВИНИ КІРОВОГРАДЩИНИ

«Друга армія у світі» – російська легенда (ФОТО)

 

6BD8B6D8 BDB8 47E3 84E0 0DCDB

З самого початку агресії РФ проти України Держава Кувейт надає Україні політичну і матеріальну допомогу.

Так, Кувейт став співавтором спільної заяви країн-членів ООН від 25 лютого ц.р. після провального голосування РБ ООН щодо засудження російської агресії, що є унікальним кроком для арабського світу, який переважно намагається дотримуватися нейтралітету. У березні кувейтяни провели мирну демонстрацію на підтримку України перед будівлею свого парламенту.

Через структури ООН Кувейт передав 4 млн. дол. і 60 тон гуманітарної допомоги на потреби українських біженців у європейських країнах. Деякі кувейтські бізнесові структури ( Al-Shaya group) закрили свої філії в Росії.

share 1616104205

27 серпня в столиці Кувейту пройшов День солідарності кувейтських друзів з Україною, після якого з 10 вересня відбудеться тиждень України в Кувейті з багатьма культурно-мистецькими заходами, в яких візьмуть участь гості з України…

Минуло вже шість місяців від початку російської агресії проти України.

З 24 лютого Росія послідовно зазнає великих втрат в живій силі і техніці, і щоразу, коли міжнародна спільнота засуджує військову агресію Москви проти України, вона починає посилювати свої варварські бомбардування житлових кварталів в містах і селах України, вбиваючи беззахисних мирних жителів та вчиняючи проти них жорстокий геноцид. Протягом пів року українці показали і себе мужніми нескореними російській тиранії, вони не злякались величезної російської військової машини та її невичерпного збройного арсеналу, і без вагань невпинно воюють заради суверенітету, свободи і гідності своєї країни. Українські воїни довели, що твердження російської пропаганди і ФСБ про те, що «російська армія – друга за потужністю в світі», насправді ніколи не відповідало дійсності.

Українці змогли потопити найпотужніший серед російських військових кораблів ракетний крейсер «Москва». Вони знищили його, поки він стояв у морі, хоча на його борту було кілька протиракетних систем. Цей крейсер пішов на дно з усією командою в кількості 470 моряків.

Кілька днів тому українці змогли знищити половину російських літаків, а також кілька складів озброєнь на російських військових базах в окупованому Криму. Російська зброя повністю вигоріла і від неї нічого не залишилося.

Згідно з даними Генерального штабу ЗСУ, станом на 25 серпня загальні втрати російських військ на території України орієнтовно склали: особового складу ‒ 45 850 осіб; танків ‒ 1 934;броньованих машин ‒ 4 247; артилерійських систем – 1 038; РСЗВ ‒ 278; засобів ППО ‒ 149; літаків – 234;гелікоптерів – 205; БПЛА оперативно-тактичного рівня ‒ 837; крилатих ракет ‒ 196; кораблів і катерів – 15; автомобільної техніки та автоцистерн ‒ 3 160; спеціальної техніки ‒ 99.

За даними проєкту «Killed in Ukraine», який встановлює особисті дані вбитих російських командирів, зараз йдеться щонайменше про понад 1000 загиблих офіцерів і генералів – це 10 генералів, 103 полковники та підполковники, 135 майорів, понад 700 у званнях від капітана до лейтенанта.

258874985 1281244612357477 7139046451247689118 n

Усі пам’ятають, як у перші дні російської агресії проти України ЗС РФ не змогли зайняти столицю України, тоді як російське військове керівництво раніше вихвалялося, що штурм та окупація Києва відбудеться протягом кількох годин. Але минуло вже пів року і російська армія зараз зазнає в Україні нищівних ударів від героїчних Збройних сил України, особливо після того, як ЗСУ отримали багато різноманітної сучасної зброї від західних країн-партнерів. Російська армія зараз здебільшого дислокована на сході і півдні України в районах, контрольованих проросійськими сепаратистами, але вони не залишаться там надовго.

ed348ca7992e588cb8c3320995dc0061 У своєму привітанні українському народу з нагоди 31-ї річниці Незалежності України президент Володимир Зеленський сказав: «24 лютого вся Україна почула вибухи й постріли. 24 лютого нам казали: у вас немає шансів вистояти проти Росії, але сьогодні 24 серпня ми кажемо: з Днем Незалежності, Україно! За ці шість місяців ми змінили історію, змінили світ і змінилися самі. Тепер ми точно знаємо, хто насправді нам брат і друг, а хто навіть не випадковий знайомий. Ми зрозуміли, хто є хто.

А весь світ дізнався, хто такі українці і що таке Україна. Більше ніхто не скаже про Україну: це десь там, біля Росії. І ми не сядемо за стіл переговорів коли нам загрожують із пістолетом біля скроні. Сьогодні ми кажемо: Донбас – це Україна, і ми повернемо його. Крим – це Україна, і ми повернемо його. Ми повернемо всі наші окуповані землі, хай яким важким не буде цей шлях».

Довідково:

220725175630072e 1Nawaf Al Ahmad Al Jaber Al Sabah Його Високість Емір Кувейту шейх Наваф аль-Ахмед аль-Джабер ас-Сабах, а також Прем’єр-міністр Кувейту Ахмад ан-Наваф аль-Ахмад ас-Сабах привітали президента України Володимира Зеленського з Днем незалежності України і побажали дружньому українському народу прогресу і процвітання.

Хусейн аль-Раві

Читайте також: Вихідці з Кропивницького – на дипломатичному фронті України в Кувейті (ФОТО)

Чи проводить Росія геноцид в Україні?

Білорусь і таємна вечеря: про зраду багатовікової дружби

Щелепа Путлера: кувейтський письменник – про віроломну агресію варварської Московії проти України

Я обов’язково відвідаю Кропивницький, – кувейтський письменник Хусейн Раві