19вересня2020

ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я На Кіровоградщині за пів року на пневмонію захворіли 4 492 людей: 94 – померли

ЗДОРОВ'Я

На Кіровоградщині за пів року на пневмонію захворіли 4 492 людей: 94 – померли

20 09 69

На Кіровоградщині значно зросла кількість людей, хворих на пневмонію. За шість місяців в області зареєстровано 4 492 пацієнта з запаленням легень.

Якщо порівнювати ці дані з першим півріччям 2019 року, показник підвищився на 60%. Про це повідомив керівник департаменту охорони здоров’я ОДА Олег Рибальченко, інформують на сторінці ОДА у фейсбуці.

«Збільшення кількості хворих пов'язане з природним епідемічним процесом. Пневмонії є різних видів. Вони можуть бути викликані різними збудниками. Цього року додалась коронавірусна інфекція, яка призводить до запалення легень. Усі пацієнти з ускладненнями перебувають на госпіталізації. Кожен із них в обов’язковому порядку проходить ПЛР-тестування», – пояснив Олег Рибальченко.

Наприклад, станом на 15 вересня в стаціонарі №1 Центральної міської лікарні в Кропивницькому перебуває 103 хворих на пневмонію. Із них – 37 мають підтверджений діагноз  COVID-19.

«Основне завдання лікарів залишається в тому, щоб вилікувати людину, незважаючи на першочерговий збудник», – зазначив Олег Рибальченко.

При цьому, зауважує очільник департаменту охорони здоров'я ОДА, смертність від запалення легень, навпаки, зменшилася.

У першому півріччі 2019 року на пневмонію в області хворіли 2 716 людей. Із них від важких форм захворювання померли 79.

У першому півріччі 2020 року захворіли 4 492 мешканців області. 94 пацієнта померли, причому в 31 людини був підверджений COVID-19.

Читайте також:

У Кропивницькому ще одна людина померла від коронавірусу

Кропивницький: хто має пріоритет безкоштовного тестування на виявлення коронавірусного захворювання

У Кропивницькому планують збільшити ліжковий фонд хворих на коронавірус

Чому медицина Кропивницького потерпає від урядової бюрократії