08квітня2020

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Місцева влада та екозахисники Кропивницького об’єдналися задля реалізації спільної мети

СУСПІЛЬСТВО

Місцева влада та екозахисники Кропивницького об’єдналися задля реалізації спільної мети

Сьогодні, 27 лютого, робоча група на чолі із секретарем міської ради Андрієм Табаловим проінспектувала мікрорайон Новомиколавки на наявність небезпечних дерев.

27 12

У роботі комісії взяли участь перший заступник міського голови Олександр Вергун, представники управління житлово-комунального господарства, спецінспекції, місцевий депутат, дендрологи, екозахисники, які  перевірили зелені насадження, що, на думку місцевих мешканців, загрожують безпеці громади.

«Цим деревам по 40 років і більше. Взимку ми непокоїмося через вітер, який може їх поламати, а влітку – ми страждаємо від пуху, що розлітається з цих дерев по всьому мікрорайону і не дає людям вільно дихати», – бідкаються кропивничани.

27 13

Врахувавши думку новомиколаївців та дослухавшись до висновків спеціалістів, визначили дерева, які найближчим часом ліквідують.

«Сьогодні ми обрали єдиний вірний шлях. Тривалі перепалки між представниками влади та екозахисниками довго не мали дієвого результату. А сьогодні усі, нарешті, зібралися разом і жодних спорів та проблем. Люди поспілкувалися і дійшли спільної думки. Я переконаний, що таку практику треба повторювати щотижня за новими локаціями. Нарешті, ми зрозуміли, як треба працювати у цьому напрямку задля розвитку нашого міста», – зазначив Андрій Табалов.

На заміну старих екземплярів, міська влада пообіцяла висадити нові дерева, які, на думку дендролога Євгена Ткачука, найкраще підійдуть для місцевого клімату та якнайшвидше збагатять повітря киснем.

«Ми фіксуємо та визначаємо GPS-координати небезпечних рослин. Відповідно до затверджених вимог, запустимо процедуру їхньої ліквідації. Далі зусиллями КП «Благоустрій» висаджуватимуть нові дерева. Міська влада активно працює над поповненням рослинної бази. Цього року направили звернення до обласної влади щодо виділення Кропивницькому 415 саджанців. Містяни теж можуть відновлювати зелений фонд міста, але тільки погоджуючи свої дії із комунальниками. Адже не можна висаджувати дерева будь-де», – повідомив Олександр Вергун.

27 14

27 8

27 10

Читайте також: Кропивницький: розпочинається комплексна перевірка зеленого фонду міста

Долю зелених насаджень Кропивницького вирішуватиме громада

У Кропивницькому внесено зміни щодо утримання зелених насаджень