13червня2021

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Кіровоградщина: для водозабезпечення у Долинській потрібно майже 12 мільйонів гривень

СУСПІЛЬСТВО

Кіровоградщина: для водозабезпечення у Долинській потрібно майже 12 мільйонів гривень

30072007ico

Під час засідання обласної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, які реалізуються за рахунок коштів ДФРР,  розглянули питання забезпечення водопостачання у м. Долинська.

Як зазначив перший заступник голови ОДА Ігор Кузьмін, не всі члени комісії були присутні, тож безпосередньо сьогодні прийняти конкретні рішення не було можливості. Вирішили відкрити засідання й обговорити нагальні питання. Натомість голосування запланували на наступний тиждень за умови наявності кворуму, інформує пресслужба ОДА.

Згідно з результатами засідання доручили голові РДА Євгенію Звіздовськрму, який є і депутатом Долинської міської ради, узагальнити озвучені на засіданні пропозиції впродовж тижня та взяти під особистий контроль питання реалізації проєктів, що втілюються міськрадою.

Ігор Кузьмін наголосив, що нагальна потреба для реалізації проєктів водозабезпечення у м. Долинська в 2020 році станвить майже 12 млн грн:

  • Понад 1,6 млн грн вже надійшли з державного бюджету відповідно до попереднього розподілу коштів, тож зараз управління капітального будівництва ОДА та Долинська міська рада мають можливість проводити роботи;
  • Більше 10 млн грн виділимо за рахунок перерозподілу коштів між об'єктами.

Таким чином отримується сума, необхідна для завершення робіт.

Читайте також: Чому жителі Долинської пікетували ОДА у Кропивницькому

Працівники СБУ побували на майданчику резервуарів чистої води Кіровоградського ВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград»