18вересня2020

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Кропивницький готовий підтвердити відзнаку конкурентоспроможного міста

СУСПІЛЬСТВО

Кропивницький готовий підтвердити відзнаку конкурентоспроможного міста

10 3Міський голова Кропивницького Андрій Райкович сьогодні, 10 вересня, взяв участь у конференції USAID «Індекс конкурентноспроможності міст».

Під час онлайнз’єднання керівник обласного центру поділився здобутками місцевого самоврядування, які були відзначені учасниками конференції, та розповів про плани на майбутнє.

«Я прийшов до влади із реального сектору економіки, і не на словах розумію, що таке бізнес – від прийняття рішення щодо його створення і до випуску якісної продукції. Усіма можливостями сприяю економічному розвитку Кропивницького, адже це, перш за все, долі людей. Місто буде ефективним, динамічно розвиватиметься, якщо створюватимуться нові робочі місця, а навчальні заклади даватимуть гарну освіту, аби молодь залишалася у місті і продовжувала творити задля його розквіту. Ми намагаємося працювати системно з усіма видами бізнесу. Нині місто реалізує ідеологію «Реєстрація бізнесу за 24 години» і сьогодні це вже реальність», – зазначив Андрій Райкович.

Користуючись можливістю міський голова Кропивницького запросив учасників конференції на святкування Дня міста, яке пройде 19 вересня, аби ті мали можливість особисто оцінити усі досягнення та перспективи.

Читайте також: