29лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Керівник кропивницької спецінспекції пояснив причини свого звільнення

СУСПІЛЬСТВО

Керівник кропивницької спецінспекції пояснив причини свого звільнення

132685880 2710809635839014 714547077482150070 n

Учора, 22 грудня, керівник спецінспекції Кропивницької міської ради Андрій Максюта публічно заявив про зміну місця роботи.

У своєму публічному зверненні до громади він також повідомив, що разом із ним підуть із посад і п’ятеро його колег-однодумців.

"За чотири роки, які я очолював  спецінспекцію міста, – книжку можна писати. Про нехлюйства, про рейди, про досягнення, про те, що і чому не вдалося, про відверте «бидланство» окремих індивідумів, про деякі майже анекдотичні ситуації, про «поганки» нам за нашу добросовісну роботу і безперечно ж про «підтримку»... Але книга зачекає, бо нема коли цим займатись, треба йти далі", – зауважив Максюта.

Він наголосив, що ні на кого не хоче лити бруд наприкінці своєї каденції керівника служби, мовляв, життя саме все розставить на свої місця. Та подякував усім, хто був і є поруч.

"Ми привили багатьом людям свідомість і відповідальність: уже менше палять листя, менше звалюють сміття та виробничі відходи, в тому числі – роги, копита, медичні та промислові відходи, менше навіть незаконних МАФів будують, менше розриттів, менше стихійки. А є чотири локації, де вона завдяки роботі інспекторів зникла взагалі, і вже рік там – чистота", – підсумував зроблене пан Андрій.

Своєму наступнику на посаді керівника служби  він побажав втримати те, чого добився Максюта. 

"А я піду, бо знаю – реалізуюсь там, де потрібен", – зазначив один із найупізнаваніших чиновників Кропивницького.

Читайте також:  Нападників на працівника кропивницької спецінспекції встановили, але підозр їм не оголосили 

У Кропивницькому скоєно розбійний напад на посадовця міськради

Перший пішов: хто заявив про свої наміри балотуватися на міського голову Кропивницького