17квітня2021

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Жителі Кіровоградщини ще на крок наблизилися до придбання житла в іпотеку

СУСПІЛЬСТВО

Жителі Кіровоградщини ще на крок наблизилися до придбання житла в іпотеку

photo 2021 02 26 16 00 46

ПриватБанк підписав договір з Фондом розвитку підприємництва щодо запуску кредитування клієнтів в рамках державної програми «Доступна іпотека 7%».

Як повідомили у банку, подати заявку на пільговий кредит на житло можна буде вже з 1 березня на спеціальній сторінці сайту банку.

Згідно з умовами нової державної програми, отримати у ПриватБанку кредит з компенсацією державою частини кредитної ставки до рівня 7% річних можна на купівлю квартири чи будинка, нормативна площа яких становить 50 кв. метрів загальної площі на одну особу чи сім'ю з двох осіб і 20 кв. метрів – на кожного наступного члена сім’ї.

Так як програма має насамперед соціальний характер, в ній можуть прийняти участь українці, середньомісячний дохід яких та кожного із членів за останні шість місяців не перевищує десятикратного розміру середньомісячної заробітної плати у відповідному регіоні України.

Максимальний розмір такого кредиту обмежено сумою у 2 млн грн, а вартість житла, що купується у іпотеку, не повинна перевищувати 2,5 млн грн. Отримати пільговий кредит на житло можна на строк до 20 років, а первинний внесок позичальника має бути не меншим за 15% вартості житла. 

На умовах пільгової іпотеки можна придбати переважно сучасне житло у новобудовах – багатоквартирних або приватних будинках, які здані в експлуатацію не раніше, ніж за три роки до початку старту програми.

Анжела Дзінзюра

Читайте також: Доступне житло: коли жителі Кіровоградщини зможуть брати іпотеку під сім відсотків річних 

У Кропивницькому можна буде придбати доступне житло на вигідних умовах 

У Кропивницькому через програму «Доступне житло» молодь стає власниками сучасних квартир