25лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Кіровоградщина: славнозвісна вузькоколійка працює

СУСПІЛЬСТВО

Кіровоградщина: славнозвісна вузькоколійка працює

277769158 285305947117868 7569244767690929973 n

Поки на сході та на півдні України точаться активні бойові дії, славнозвісна гайворонська вузькоколійка на Кіровоградщині перевозить за один рейс до ста пасажирів.

Місцеві жителі знову звикли до своєї улюбленої "кукушки" і завдяки їй щодня їздять на роботу, за продуктами та у справах, інформує пресслужба Гайворонської міської ради.

Практично щоденно, зі ст. Рудниця малий поїзд вивозить біженців із Одеси та інших міст, у самому ж Гайвороні зараз забиті всі готелі, приватні будинки: багато приїжджих з Вінниці, Києва та області, Дніпра і навіть Харкова. Переселенці з цікавістю спостерігають за вузькоколійкою, а деякі навіть щодня їздять "кукушкою" заради розваги.

"Варто додати, що регулярно на перегін їздить орендований поїзд у складі класного вагону та декількох платформ, для колійників, які проводять ремонтні роботи на певних відрізках. Нещодавно працівниками оборотного депо Цвіткового усунули протікання зв'язків в топці паровозу серії Гр-280 і старий "німець" стоїть в депо в очікування нових туристичних поїздок. Із впевненістю можна заявити, що вузькоколійка повернулася до свого старого, звичного режиму роботу. Будемо сподіватися, що пасажиропотік, кількість туристів та інтерес до "кукушки" буде тільки зростати і легендарна гайворонська вузькоколійка буде активно розвиватися", – зазначили в міськраді.

У червні планують відновити курсування приміського потягу за маршрутом Гайворон-Голованівськ, який було відмінено у грудні 2018 року.

А після перемоги працівники вузькоколійки обов'язково проведуть кілька ретротурів із паровозом Гр-280 з Гайворона до Голованівська.

Усе буде Україна! ??

Читайте також: