20травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Необхідно навчити дітей, як поводитися з небезпечними предметами, – заступник голови Кіровоградської облради

СУСПІЛЬСТВО

Необхідно навчити дітей, як поводитися з небезпечними предметами, – заступник голови Кіровоградської облради

275672706 272192235069496 6867981427488915367 n

Перший заступник голови облради Юрій Семенюк наголошує на необхідності актуалізувати знання дітей, як поводитися з вибухонебезпечними предметами.

За його словами, міністерство із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України спільно з видавництвом «Ранок» підготувало два посібники у вигляді коміксів, які можна інтегрувати в освітній процес: «Мінна безпека не без ПЕКа» та «Безпечний Пекосвіт».

«Обидві книжки в електронному форматі безоплатно можна скачати на сайті видавництва. Комікси значно полегшують сприйняття дитиною серйозної теми. Більше того, книжки інтерактивні – у них є QR-коди, відсканувавши які можна перевірити знання або подивитися відео», – зауважив Юрій Семенюк.

Разом із тим він наголосив, що такі посібники корисно інтегрувати в освітній процес на Кіровоградщині.

«Такі посібники мають взяти до уваги школи області. Тож звертаюся до голів громад, щоб усі посприяли поширенню матеріалів на своїх територіях», – зазначив перший заступник голови обласної ради.

За інформацією Мінреінтеграції, навчальні матеріали створені для навчання базових правилх безпечної поведінки у разі виявлення мін та вибухонебезпечних предметів.

Обидва посібники схвалені Інститутом модернізації змісту освіти для використання в освітньому процесі.

Посібники «Мінна безпека не без ПЕКа» та «Безпечний Пекосвіт» можна скачати тут (https://www.ranok.com.ua/.../posibnik-z-minnoi-bezpeki...).

Читайте також: