24квітня2024

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Ветеранський простір запрошує до співпраці кропивницькі організації, що опікуються захисниками та їхніми родинами(ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

Ветеранський простір запрошує до співпраці кропивницькі організації, що опікуються захисниками та їхніми родинами(ФОТО)

370518381 645213624374977 731651750032467837 n

Спільними зусиллями активістів та влади 1 вересня у Кропивницькому відкрили ветеранський простір, де всі заходи, які проводяться, є безкоштовними і не можуть містити прямих політичних, релігійних, дискримінаційних та рекламних закликів.

Ми розповідали про це в ЗПУ, а днями ще й відвідали до простору, аби на власні очі пересвідчитися, що він затребуваний,  відвідуваний та безпечний.

Ветеранський простір — це в першу чергу команда, яка фахово займається підтримкою ветеранів і ветеранок, учасників та учасниць бойових дій в Україні, їхніх рідних, родин полеглих та безвісти зниклих, наголосила головна натхненниця та інціаторка створення простору Наталія Салімова.

"Наша команда хотіла б підтримати організації, колег та колежанок, які працюють із наслідками війни: допомогають військовим; ветеранам/кам (реабілітація, реінтеграція, соціалізація), підтримують їхні родин, працюють з ВПО (інтеграція в приймаючі громади), реалізовують проєкти, направлені на поліпшення інклюзивності міста", – зазначила пані Салімова.

І додала, якщо в когось є потреба в приміщенні для проведення некомерційних івентів із перерахованих напрямків, – можна скористатися ветеранським простором.

Для цього необіхдно заповнити форму за посиланням:

https://docs.google.com/.../1FAIpQLSeupFbi.../viewform...

Працівнки простору зв’яжуться з усіма зацікавленими особами.