27жовтня2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Аудитори Кіровоградщини забезпечили відшкодування втрат на понад два мільйони гривень

ЕКОНОМІКА

Аудитори Кіровоградщини забезпечили відшкодування втрат на понад два мільйони гривень

0b87460573e7b2f2274832b9220c3d30 preview w440 h290За результатами проведених заходів державного фінансового контролю фахівці управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області впродовж січня-лютого нинішнього року виявили втрат матеріальних і фінансових ресурсів на понад 7,4 млн грн.

Кіровоградські аудитори забезпечили відшкодування втрат на майже 2,4 млн грн, повідомили в пресслужбі управління.

За вчинені фінансові порушення 16 посадових осіб притягнули до адміністративної відповідальності, 10 – до матеріальної, 1 – до дисциплінарної.

До установ, у яких виявлено порушення, застосували 4 заходи впливу: зупинили операції із бюджетними коштами, зменшили бюджетні асигнування, прийняли  вимогу про повернення використаних не за цільовим призначенням коштів, наданих одержувачам бюджетних коштів, а також попередили про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення на майже 960 тис. грн.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийняли 15 управлінських рішень та врахували 4 пропозиції за підсумками державних фінансових аудитів.

За матеріалами проведених заходів державного фінансового контролю розпочали  одне досудове розслідування.

Читайте також: