03червня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Добиратися на роботу і додому у Кропивницькому стало значно простіше

ЕКОНОМІКА

Добиратися на роботу і додому у Кропивницькому стало значно простіше

26717 368x264 2

Відсьогодні, 20 травня, ще два маршрути громадського транспорту – № 21 та № 113 – відновлюють роботу в обланому центрі.

Відповідне рішення ухвалив міський штаб із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на своєму засіданні учора, 19 травня, за результатами обстеження пасажиропотоків, інформує пресслужба міської ради.

"На лінії поки що виїдуть 50% транспортних засобів від кількості, передбаченої укладеними угодами. Ми поступово вводимо додаткову кількість маршруток за тими напрямками, де зафіксовані черги на автобусних зупинках. Скупчення людей – це завжди ризик поширення вірусної інфекції. Перевезення в маршрутних таксі будуть здійснюватися винятково за кількістю місць для сидіння, як це від початку пом’якшення карантина роблять автобуси маршрутів №№ 8, 5, 55, 4, 111, 77, 44, 6, 274, 115 та 14", зазначив начальник управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Віктор Житник. 

Дотримання режиму роботи, як і належну санітарну обробку салонів та масочний режим жорстко контролює патрульна поліція. Але і водії маршрутних таксі розуміють повноту відповідальності та розмір штрафних санкцій і не допускають порушень. 

      Читайте також: