18вересня2020

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА У бюджеті Кропивницького на підвищення зарплат педагогам передбачили майже сім мільйонів гривень

ЕКОНОМІКА

У бюджеті Кропивницького на підвищення зарплат педагогам передбачили майже сім мільйонів гривень

20 09 39

Вчора, 8 вересня, депутати міської ради Кропивницького на своєму засіданні внесли зміни до міського бюджету.

Так, із вересня поточного року педагогічні працівники Кропивницького отримуватимуть підвищену заробітну плату. Про це інформують в пресслужбі міської ради.

20 09 41

Як повідомила начальниця фінансового управління міської ради Любов Бочкова, збільшилися  обсяги освітньої субвенції – вона зросла на 6,7 мільйона гривень, у зв’язку зі зростанням мінімальної зарплатні педагогам міських закладів освіти.

У бюджеті також передбачили субвенцію на проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року – 7,7 млн грн.

«Крім того, розпорядженням голови Кіровоградської обласної державної адміністрації розподілено субвенцію з державного бюджету на забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їхнього числа. Кропивницькому виділено 4,6 мільйона гривень», – повідомила Любов Бочкова.

Згідно з пропозиціями управління охорони здоров’я міської ради здійснили перерозподіл видатків для забезпечення розрахунків за спожиті енергоносії. На 1,6 мільйона гривень зростуть і видатки  стоматологічним поліклінікам на забезпечення виплати заробітної плати.

20 09 38

Видатки у 6,7 мільйона гривень підуть на утримання двох дошкільних та двох позашкільних закладів освіти, стоматологічного кабінету на території мікрорайону  Нового та на виготовлення проєктно-кошторисної документації по капітальному ремонту центральної дороги селища по вулиці Металургів.

20 09 40

Читайте також: