22жовтня2021

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Черговий опалювальний сезон буде складним для Кропивницького та його жителів

ЕКОНОМІКА

Черговий опалювальний сезон буде складним для Кропивницького та його жителів

8994 368x264 2

Підготовка до нового опалювального сезону 2021-2022 є пріоритетним завданням для міста.

На цьому сьогодні, 20 вересня, під час апаратної наради, наголосив Кропивницький міський голова Андрій Райкович.

"КП “Теплоенергетик”, управління ЖКГ, щоденний контроль за кожним кроком тепловиків. Вже завершуйте ремонти мереж, котелень, випробування мереж. Я знаю, що це важливі, обов’язкові профілактичні заходи. Підготуйте до роботи теплопункти. Всі ці питання автоматично стосуються і ЖЕО. Шановні керівники, ви свої проблеми з минулого сезону знали і повинні знати. Зрозуміло, що перші два тижні будуть традиційні проблеми. Ми експлуатуємо старі мережі, можуть бути аварії. Найголовніше, щоб вони не набули системного характеру", – наголосив очільник міста.

Весь комунальний сегмент, школи, лікарні, садочки, зважаючи на карантинні режими, мають також бути у максимальній готовності отримати тепло, акцентував міський голова. Паралельно увесь комунальний блок отримав завдання продовжувати активну підготовку до того, щоб разом із командою USAID, що працювала в місті 16-18 вересня, якомога оперативніше видати вкрай необхідну схему теплопостачання Кропивницького.

"Процес нелегкий, процес тривалий, ємкий, багатоступеневий. Тому ми виказали свою позицію партнерам і домовились, що взаємна робота буде конструктивною і компанія “ЮТА”, яка виграла тендер, працюватиме значно швидше встановленого графіка. Рішення нам потрібні були ще вчора. У нас немає інших варіантів і можливостей, аніж модернізуватись. Ринок газу із непідйомними цінами, тарифний тягар, застарілі мережі, колосальні борги і колосальні втрати тепла - так далі бути не може. Ми вже пройшли нелегкий шлях. Тому не просто рухаємось, а прискорено біжимо вперед", – акцентував Андрій Райкович.

Під час наради із командою USAID було домовлено комунікувати із розробниками схеми тепла 24 на 7. Адже місто чекає на оптимальні варіанти тепломодернізації за вигідними умовами.

Водночас міський голова наголосив на тому, що опалювальний сезон буде складним для обласного центру, а тому закликав господарювати заощадливо і надавати робочій групі по тепломодернізації усю необхідну інформацію негайно і чесно.

Читайте також: Нас чекає дуже непростий опалювальний сезон, – міський голова Кропивницького

На Кіровоградщині до опалювального сезону готові менше двох третіх котелень

Через нераціональне використання теплового ресурсу осінньо-зимовий період у Кропивницькому буде складним

У Кропивницькому триває процес підготовки до опалювального сезону

У Кропивницькому зробили перший крок до реалізації нового стратегічного проєкту